bugün

22'ye girmiş bulunmaktayım seneye aynı zamanda hadi bakalım.
Ülkemiz için huzurlu mutlu yıl olsun.
Girdiğimde umarım bu yıl çok ağlamam diye düşünürken bir anda ağlamaya başladım bütün yıl böyle gecicek herhalde yıkık.
Hosgelmistir.

Kalifiye bir ruh hastası olarak yeni yıl dileğim çiğnenebilir ve çilek aromalı antidepresanlar üretilsin. Şekli de ayıcıklı olsun. Böyle motivasyonlara ihtiyacımız var.

He bi de adettendir, Mutlu yıllar.
ülkemize ve milletimize hayırlı bir yıl olmasını istediğim bir yıl.
türlü umutlarla girip, sonra da berbat geçen yıllardan biri olmaz umarım.

en azından 2016 ve 2018'den daha güzel olsun.
türlü umutlarla girip, sonra da berbat geçen yıllardan biri olmaz umarım.

en azından 2016 ve 2018'den daha güzel olsun.
değişeceğim senedir.

bazı alışkanlıkları ve kötü yanları bırakmanın vakti gelmişti gibi. zamanında kendimi ezdirdiğim, kendimi küçük gördüğüm için, kendime saygım dahi olmadığı için üzgünüm.

kendime bir hiçmişim gibi davrandığım ve, hiçbir şeyi başaramayacağıma inandığım için de üzgünüm.

haklı durumda olmama rağmen haksızlığa uğradığımda, sesimi çıkarmadığım her saniye için üzgünüm.

insanlara emek vermeme rağmen hakarete uğradığımda gülüp geçtiğim için, kendimi bir ezik gibi hissettiğim için, bunca olan şeye rağmen hala sesimi çıkarmadığım için, çok üzgünüm.

benden büyük insanların büyüklüğünü kullanarak beni ezmelerine sessiz kaldığım için üzgünüm, benden küçüklerin de bana hakaret etmelerine rağmen gözardı ettiğim için üzgünüm.

kendimi bir birey olarak görmediğim için, kendimi güçlü hissetmediğim için, kendimi hiçbir zaman sevmediğim için üzgünüm.

kendime kaç sene eziyet çektirdiğim için üzgünüm.

bende bir insanım, bende bir bireyim, benimde duygularım var, benimde hoşlanmadığım şeyler var. bunların anlayışla karşılanacağı bir yere gideceğim. ve ben o yere günler geçtikçe ulaşacağım.

sayıklayarak geçirdiğim her gün, dün ölen birinin yaşamak istediği yarınıydı.

edit, buda son entry'm olsun. bana çok şey kattın sözlük, güzel arkadaşlar, hoş sohbetler... hepsi için minnettarım, gethere, siyahtan beyaza sevgilerle, ruut altmış altı, siyahmelodi, koala ancak ne fayda, az da konuşsak moon tripper, ve sofaraway,

burada yazan herkesin yeni yılını kutluyorum, umarım sağlık önceliğinizde olur ve, peşinden diğer tüm düşleriniz layığında gerçekleşir. bunu diyeceğimi hiç düşünmezdim ama, seni bile özleyeceğim o rus bu rus. şaka.

zall kendine iyi bak,

essy kendine iyi bak.

çok duygusal oldu, ceketimi alıp kalkıyorum.
Oda arkadaşlarım kyk paraları bittiği için yılbaşını kutlayamamışlar ben istanbul'daydım..
Kyk 7 ocak'ta yatıcak, ben bir kere de onlarla giricem 2019'a. Öğrenci olunca yılbaşına 1 ocak'ta değil 7 ocak'ta giriliyomuş...
kötü geçen bi 2018 ardından, daha 2. ayında aracın şanzıman arızası ile açılışı yapmıştır. hadi bakalım amk. şanzımanı da dağıttık.

araba serviste, ben tabana kuvvet. boşuna dememişler allah gördüğünden geri koymasın diye.
Edit: eksileyen godoş, git bombok ve işe yaramaz geçen kendi hayatından al intikam.
(bkz: 2019)
Kötü geçen bir yıldan sonra yani 2018'den kurtulduktan sonra yepyeni bir yılın içine girdik ve çıkamayız.
Bok gibi geçen bir yıl. Bereketsiz bir yıl. 2018 yılında para biriktirebiliyorken bu yıl eksilerdeyim.2018 yılından kalma birikimim de buhar oldu. Şuan kredi kartı borçları ile boğuşuyorum okulda aç kalıyorum.

Onun dışında siyasi olarak yoğun bir yıldı. Yine gereksiz siyasetçileri izleyerek hayatımızdan saatleri ve günleri israf ettik umarım 2020 yılı ekonomik olarak güzel siyasi olarak da onsuz geçer
Olmasaydı olurmuş aslında.
Türkiye'nin siyasi kaderinin değiştiği yıldır.