entry'ler (12)

2019 yılı

Girdiğimde umarım bu yıl çok ağlamam diye düşünürken bir anda ağlamaya başladım bütün yıl böyle gecicek herhalde yıkık.

0 rh pozitif kan grubuna sahip sözlük kızı

Normal insanların çeşitli ab a b iken aralarından en verici kan grubu (bkz: 0 Rh+biri olarak)

sözlük esmerlerinin fotoğrafları

görsel

öyle yorgun olmak ki bir ineği bile yorgun olmak

Ders çalısmaktan kusucam artık.

kürt alevi vegan feminist sosyalist

Alevi olmak güzelliktir insan olmak başta öyle ama eger mezhep için ayrım yapıyorsaniz siz insan degilsinizdir aynı şekilde sosyalist olmak iyidir feministlik kadın savunucusu değil eşitlik savunucusudur kurt olması onun insan olduğunu da değiştirmez ayrıca Kürtler Alevi olmak zorunda değildir aleviler de dinsiz değildir namazsiz değildir bizzat biliyorum!..

birini unutmak için başkası mı gereklidir

aynı okuldayız hala ve insan unutamıyor bir süre görmedim unuttum sandım ama çok kıskanıyorum hala ve bilmiyorum başka biri işe yarar mı ama şu kesin o beni başkasıyla unuttu.

kadir mısıroğlu nun sabetayist olması

Atatürk'e saygısı olmayan kurtuluş savasinda aslında Yunanlilar kazansaydiya getiren türk olmayan bir kukla kendisi.

canlı yayında intihar

yayında olmasa da denedigim saçma eylemin topluma showu.

6 milyon 190 bin işsiz ne yapıyor

Bazıları aileleriyle sisteme soverken bazilarinin ailesiyle yasayabilicek evi bile yoktur.

üstünüzde ne var

Çok eksantrik cevaplar var pijama var işte anaa...

gecenin şarkısı

Steelheart lips of rain
Beni düşündüren şarkı degistimi farketmedigim şarkı..

ölümün korkunç olmaması

Geldiğim yere gitmek beni korkutmuyor dünya da bir süreci geçirdik hepsi bu ayrıca ceza çekmek o bu şu bir yana insanlar gerçekten kötü mü doguyor kötülük felsefesine girersek insanlar kötü doğar bence sonradan iyiyi seçerler bazılarına irade bile verilmez gerçi ama kötüdür insan ve ecelle ölüm bazen bir kurtuluş olabilir.