bugün

Kavram üniversitesinin MYO'su tutması dileğiyle yaptığım tercihlerin açıklanmasıdır. Merakla bekliyoruz.
ins lys sonuclari gibi gec aciklanir da biraz daha kufrederiz.

Edit: olum ironi sarkazm falan size cok mu yabanci seyler ki buna eksi veriyosunuz anlamadim.
Hepimiz için hayırlısı olsun sonuçlarıdır.
görünen üniversite kılavuz istemez hi ha ho.
An itibariyle açıklanmıştır haydi hayırlısı kardeşlerim.
açıklanır inş hemen iyice çileden çıkmayız bir senedir hayatımız beklemekle geçiyor bekle yavrum bekleygs olsa da bitse tamaaam. girdik bi oh çektik. sonra ya kaydırdıysam efendim ya çok yanlış yaptıysam sonuçları bekle. tamam açıklandı. zaten sonrası çile lys konularını yetiştir Allah yetiştir. bahar geldi gezme allah gezme çalış niclaz çalış. neyse efenim geldi koydu geçti mat. edb bekle... bak ben bunları yazarken yoruluyorum siz sevgili yazarlar uzunluktan tiksinmeyip okuyan sevgili yazarlar hadi uludağı açıp okuyan varsa sevgili yazar olmayanlar belki siz okurken yoruldunuz. ama biz yaşıyoruz . beklemek çok kötü Alllah bekleyen herkese sabır versin gerçekten son olarak emeğinizin karşılığını alırsınız umarım.
birçok gencin geleceğidir.
Tek temennimiz herkes için hayırlı olan bir yerin gelmesi.
tekrar üniversiteli olup ergenlerin arasına karışarak yaşayacağım yeni bir hayattır.
çoğu öğrencinin ateş üstünde beklediği sonuçlardır aksine ben hiç merak etmiyorum açıkçası. tercih ettiğim üninin ya 1. ya 2. öğretimi kesin gelecek. yüzde 90 da 1.si. kafam rahat.
ya akadaşlar hukuklar yükselecek diyorlar bilgisi olan varsa beni bi aydınlatsı istediğim yerle tam sınırda sıralamam yükselirse boku yerim sözlük.
ozellikle istanbulda hukuk fakultesi kazanan arkadaslara her turlu fikirsel yardimda ve aciklamada bulunabilecegim tercih sonuclarinin aciklanmasidir.
An itibariyle açıklanan durum.
herkese hayırlı olsun.

http://Sonuc.osym.gov.tr adresinden ulaşabilirsiniz.
merakla beklenendir.
Kardeşimi boşa sevindirten başlıktır. Yedim ulan sazan avını.
Kalp krizi geçiriyodum yapmayın böyle şeyler.
An itibariyle açıklanmıştır. Herkese hayırlı olması dileğiyle.

http://sonuc.osym.gov.tr
aha dedim bunu trollemezler ama yaptınız yine be.
Kalp krizi geçirtme potansiyeline sahip açıklamadır.
lys sonuçlarında beklediğimiz kadar bekletmeyeceklerini umduğum sonuçlardır.
gene başladılar ulan, az daha sabretmek gerek...
Al işte yine başladık dedirtir.
24 saat içinde iki kere uplanan başlık. Ulen hadi bir kere yaptınız ikiyi yapmayın bari.
sozluk trollerinin ergenlere kalp krizi gecirtmek icin oynadigi en guzel oyunlardan bitanesi.
1 hafta boyunca sürekli uplanacak başlıktir kendisi.
biliydim böyle olcağını. Yine troll şov vardır.