bugün

yeni yılda yaşanan hoş olaylardır.
misal bence yılın en güzel ve en sıcak olayı eskişehirdeki kartopu savaşıydı. hele araçları durdurup üzerinden kar sıyırmaları ve içinde sevgi barındıran beyaz savaşa devam etmeleri gayet hoştu.
tüm savaşlarımız böyle olur dilerim.
henüz kıyametin kopmamış olmasıdır.*
Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı öğretim üyesi Prof. Dr. Ömer Özkan ın gerçekleştirdiği yüz nakli ameliyatı. Sanki kendim yapmışım gibi dua ediyorum başarılı olması için. Çünkü bir yıl gerekiyormuş tam başarılı oldu diyebilmek için. Dilerim bu güzel emek boşa gitmez.
21 aralığın merakla beklenmesi.
22 aralık'ta gülünecek olunması.
23 aralık'ta facebook sayfasında ''cennet akarr *'' diye status girmek.
artık ortadooğuda bir savaşın çıkacağı neredeyse kesinleştiğine göre, pek de güzel olayların bizi beklediğini düşünmüyorum. bu manada çift rakamlara olan yakınlığım dışında rezalet bir sene olacak sanırım.
-----spoiller-----

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı öğretim üyesi Prof. Dr. Ömer Özkan ın gerçekleştirdiği yüz nakli ameliyatı. Sanki kendim yapmışım gibi dua ediyorum başarılı olması için. Çünkü bir yıl gerekiyormuş tam başarılı oldu diyebilmek için. Dilerim bu güzel emek boşa gitmez.

-----spoiller-----

şu an için gerçekten de en güzel olay budur. çok zorlu bir ameliyat sonuç verirse daha da güzel olacaktır.
18 yıl önce denizciyken ziyaret ettiği Çin de Chen Lihua ile tanışan ve ona olan aşkından dolayı boşanan Bigalı Raşit Çetin in o günden beri aradığı sevgilisine yeniden kavuşması.

insana aşk varmış sahiden dedirtiyor.
çok yakın bir tanıdığımın kötü bir hastalıktan kurtulmuş olması.
daha güzeli mi var sağlıktan !
Türkiye'de başarıyla gerçekleştirilen ilk yüz nakli
Akdeniz Üniversitesi Hastanesinde aynı anda iki kol nakli yapılan Atilla Kavdır ın 25 günün sonunda yoğun bakım servisinden normal servise alınacak kadar normale dönmüş olması. hatta tırnaklarının uzamaya başlaması.

edit: düzeltme.