Ocak ayından itibaren sezonu açılan etkinlik. Kafayı yiyeceğim yeni çıtırlar geliyor. Bana bir kızmayın da yaşayalım şu hayatı be kardeşim. Biraz da biz yaşayalım be.
Pedofili.
Aslinda yillardir beklenen fenomen. 2000li kizi yataga atip orgazm sonrasi Ustune de bi dal tekel ikibin tellendirmek.
Neden olmasin?
Resit olmayan kizlardir. Akilli olundur.

Yaslaniyoruz amk.

Edit"
: 2000 li insan mi var diyecektim. 94 lu oldygumu hatirladim. Hala gencmisim.
Aklıma yakınımdaki 2000li kız çocukları, akrabalarım geldi tüylerim diken diken oldu. Zihniyetinizden ve şu hareketlerinizi dayandırdığınız şeyler her neyse iğreniyorum onlardan da.
Sıra 2005'lilere de gelecek Allah'ın izniyle. 2023'te tabii. On sekizlik sevdası başkadır aga. Kafayı yersin.
Çok matah bir eylem olsa gerek.
pedofili suçtur.
geri zekalının biri çıkmış 2005'lilere sıra geliyor demiş. kodumun sapığı! bu çocuklar şu an 13 yaşında. size diyecek hiçbir şeyim yok, troll olmak kılıfında içinizdeki pisliği buraya döküyorsunuz, bu yazılanların başka bi açıklaması olamaz.
allah belanızı versin ya
an itibari ile içerde girilen bazı entry'leri egm'ye şikayet ettiğim başlıktır.
pedofili suçtur.
kendilerinin giremediği her cinsel ilişkiyi pedofili olarak adlandıran gereksizleri kudurtan olay.
Pedofili.
(bkz: çocuk eğlendirmek) (bkz: çoluk çocuğun maskarası olmak)

2000'li nedir amk götündeki boku yıkamaktan aciz karıyı yatağa mı atıyosunuz? puh amk abazaları.
reşit olmuş kızdır kimse karışamaz...
2016 doğumlu kızı, yatağa atmaktan iyidir.

anan za...şimdi fark ettim. la olum 2000 doğumlular ne zaman 23 oldu ananı s2m ya.
sevişmek isterdim yalan yok ama saygı ve sevgi çerçevesinde. evet.