bugün

ilk yarısı 0-0 bitecek maçtır.
başarılar fenerbahçem. vurduğun gol olsun.

görsel
ilk yarı sıfır biter 2 lira ganyanı var *
fenerbahçenin as kadrosuyla çıkması gereken maç

as kadrosuyla çıkarlarsa finalde gs ile eşleşme ve hatta onların kupayı almalarına engel olurlar.

böylece gs nin Avrupa cezası en az 2 yıla çıkmış olur.

ayrıca hafta sonundaki maça da yorgun çıkarlar ve puan kaybetme olasılıkları artar ve şanlı beşiktaşım aradaki farkı açar.

aynştayn ım aynştayn...
bir konyaspor taraftarı olaraktan 2016 yılının yenilgisiz tek takımı olan konyaspor'un yenilmeyeceğini, kupayı konya'ya getirmek için elinden geleni sahaya yansıtacağını düşünüyorum.

aykut hocanın kuşlara ikinci defa güzel bir ders vereceğini, maçında 11 gün önceki gibi 2-1 konyaspor lehine sonuçlanacağını tahmin etmekteyim.

ayrıca burcu güneş'in konyamıza gelip 'konyaspor geliyor bak' adlı şarkısını taraftarlarla seslendireceği bir maç olacaktır.

konyaspor geliyor bak !

edit : sağlık olsun be konyasporum, kupa elinden gitti ama önünde lig var 3. olabilirsin.
ilk yari 0 mac sonucuda 1 biter, herkes mutlu olur.
Konyaspor'un Fenerbahçe'yi dağıtacağı maçtır.
Bugün statta Konyaspor 'umuzun destekleyeceğim maçtır. Arenada güzel bir atmosfer olacağından eminim umarım konyasporumuz gerekeni yapar ve tarihi günlerden bir günü daha bize yaşatır.

Ayrıca Konyaspor geliyor bak bir gün elbet şampiyon olacak hadi şimdi hep beraber bütün eller havaya .
sol bekte kadlecin oynadığı maç. kafayı yememek elde değil aq.
kamera çekimi ile gözlerimi bozmuş maç. ulan, o kadar stad yapılıyor anlı şanlı, ama böyle küçük şeyleri beceremiyoruz aq. şu lanet olası kamerayı düzgün bir yere koyamıyoruz bir türlü.
Kamera açısı rezalet bir maç. Bas dondurdu resmen.
Maçı izleyecem diye başım döndü lan. Konyasporun solunda fenerbahçe'nin sağında oyuncu topu alınca yokuş aşağı iniyo gibi geliyo. izlemeye çalışırsanız kafa yapacak maçtır.
Nani amına koydu...

Ulan lig maçında yapsaydınız ya şu şekilleri şukulları. Kaleci kaya da fok balığı gibi atladı amk.
kanı bozuk tolga özkalfa tarafından fenerbahçeye hediye edilmiş maç. galatasaray fenerbahce finali oynatmak isteniyor yazıktır günahtır ta istanbuldan geldim şu maç için.
fenerbahçe'nin konyaspor karşısında 0-2 önde olduğu türkiye kupası yarı final maçı.

umarım lig'de trabzonspor deplasmanında da galibiyetle ayrılırlar.

başarıların devamını diliyorum.
19 maçtır yenilmeyen konyasporun rekorunun yerle bir olduğu maçtır. tebrikler fenerbahçem.
fenerbahçe'nin tersten sapladığı maçtır.

Evet şimdi sahne ağlakların.
görsel
ozana 7 milyon öro verdiğimizi düşündükçe kahrolmam konusunda haklılığımı gördüğüm maçtır. ulan appiaha 8 verdiydik zamanında. 7 milyona fransadan ne camuzlar bulunurdu.
3-0 bitmiş maçtır.
Totem yaptım bugün, maçı izlemedim.
Her bildiri de (gol olunca bildiri geliyor telefona) havalara uçtum.

Şimdi huzurlu uyuyabilirim.
Fenerbahçe demek; huzur demek!

Not: bu totem şeysi işe yarıyormuş.
(bkz: Duymayan kalmasın) *
Baski anlarinda iyi oynayan sakin kalan takimin fenerbahce oldugu mactir. Finale cikmayi garantiledi. Yine de karsisina kesinlikle galatasaray gelir diyemiyorum.