bugün

bekliyoruz hala.
sabırsızlıkla beklenen maç.
gün içerisinde özeti ve hatta belki tamamı cnntürk'ten izleme imkanı bulunacak olan maçtır. bir saniye yahu. saat 2 olmuş zaten. neyse az sonra izlenecek olan maçtır.
bazı yalancı starların elinin ayağının dolaşacağı maçtır.
uykusuz bırakacak maçtır efenim. kutsal inek aşkına diren sas.
uykusuz bıraktıracak maçtır. tüm yıl boyunca çok ender nba maçı takip etmiş biri olarak ''lan bu da kaçmaz amk!!'' tepkisini verdim kendi kendime.

not: daha kimi tutacağıma karar dahi vermedim.

copy paste entrysi: mal gibi 21 haziran a yazmışım. o kadar da 20 haziran diye aratmıştım halbuki.
2013 nba final serisinin son maçı. eğer duncan 6. maçtaki gibi, ginobili de 5. maçtaki gibi oynarsa spurs büyük ihtimal muzaffer olacaktır.
sakallı anası sikikleri gömecek maçtır.
(bkz: let the game begin)
6.maçla çıta bı haylı yükselmıştı ve serının son maçı olması sebebıyle de başta ben olmak üzere tüm basketbolseverlerın heyecanla güzel bır maç olmasını bekledığı maçtır.
şu anda boston'da buranın yerel saatiyle 21.00'de başlayacak olan dev final.

boston'da bir otel odasındayım. miami'yi severim normalde ama efsane san antonio kadrosu için onların kazanmasını istiyorum.

go spurs!
istanbul yerel saatiyle kaçta başlayacağı bilinmeyen maç. ahırda öküzlerle beraber bekliyorum. aslında altınordu taraftarıyım ama selçuk şahin' i çok sevdiğim için san antonio kazansın istiyorum.
nihayet başlamış maçtır mınakoyim ya.
gönlümüz spurs'tan yana.
uykusuz bırakan maçtır.
drogba' nın canlı yayına konuk olacağı maç.
ilk dakikalara bakıldığında uzatmaya gideceği anlaşılan maçtır. Işte bunlar hep oyun.

(bkz: yıldırım demirören yeeeter)
miami nin çok dağınık hücum ettiği maçtır. 15-10 spurs üstünlüğü var.
michael jordan un şu sözünü akıllara getiren maç : ''hücum size bir maç kazandırabilir ama savunma size şampiyonluk getir. bundandır ki çıkın ve savunma yapın. siktirmeyin belanızı.''
andersen ve battier'in agzimiza siçmaya basladigi maçtir.

t-mac sende molalarda bos bos dolanma git iki taktik dinle aq.
seyirci avantajının ne kadar önemli olduğu görülen maç. spurs ne kadar tecrübeli de olsa o baskıyı hissediyor git gide.
ilk periyodu 18-16 miami lehine sona eren karşılaşma.
ilk çeyrekte geçen maçın aksine her 2 takımın da hücumda kısıtlı başladığı maçtır. miami adına sahada en kötü 2 sayı 2 top kaybı ve son hücumu rezil eden chalmers var. lebron ve wade 4 er sayıyla kapattılar. battier ise kritik 2 üçlük buldu. duncan 4, ginobili 3 sayıdalar.

heat in hücumda daha doğru pozisyonlar yaratması gerekiyor.
splitter'in yine cenabet girdiği maç. olum bi banyo yap abdest al lan bu nedir?
dwyane wade'in orta mesafe şutları sayesinde miami heat maçın içinde kalıyor. yine bireysellik ön planda, yine bencillik hat safhada.