bugün

son günlerde birden çok çok sayıda ani bir giriş yaptılar sözlüğe, sözlüklere.

ödenek sağlam.
(bkz: yeni yeni ak çomarların türemesi) şeklinde yapmış olduğum tespitle paralellik gösteren kişilerdir.

yine aynı akçomarlar aynı yorumlarda bulunmuş. saruman'ın orc üretim tesislerinin bir benzerini çomarlar da kurmuş anlaşılan.

edit: imla.
özellikle kk nin başlığının altını çok eğlenceli yaptılar.
Fake hesap olan yada paralı aktroller grubuna yeni katılanlardandır.
görsel
sözlüğü sırf siyaset için kullanan gıcık tiplerdir. insanı sözlükten soğuturlar.
Bunlara sövdüğüm için silik yedim zerre umrumda değil bu kabadayı olmaya çalışan veletler.
görsel
(bkz: fantastik biiists)
(bkz: kro hakkan)
amlarına koyayım ben onların çok ayıp ediyorlar.
yeni türemiş kitledir. bir gurp hareketi olduğu çok belli.
Akp sosyal medya ekibinin işidir. Zall ın da çıkarına olduğu için ses çıkarmaz zaten.
pastadan bize de pay çıkar mı lan diye dakikada 1500 dil darbesi atıp sonunda hava alacak olan tiplerdir. önce gidiyorsun ruhunu satıyorsun ondan sonra veriyorlar o günlük 30 ile 50 lira arası değişen yevmiyeleri. bunu da biz mi öğreteceğiz o kadar deneyimli dilbaz abileriniz var burada sorun öğrenin boşa kürek çekmeyin..
aynen yandaş medyanın hep aynı başlıkları tek ağızdan çıkarcasına atması misali, hep aynı klişe lafları (üstelik aynı başlıkların altında) bir ağızdan tekrarladıklarından, çabuk afişe olurlar.
olumlu düşünürsek moderasyon tarafından tutulmuş paralı çomarlardır.

olumsuz düşünürsek büyük bir ihtimalle moderasyon ta kendisinir.

Çok çok olumsuz düşünürsek zalldır.

böyle saçmalık mı olur awk.

görsel
satılmış sözlüğün paralı askerleridir.
kefenini giyip yola cikmis ak parti neferleridir. laikciler bilmez.
Akuludağ sözlük yazarlarıdır.
(bkz: paralı köpekler)
sözlüğün satıldığı çok açık. bu durum 2015 sonu itibariyle yapıldı.
buradan sözde kuruculara söylüyorum platformun anasını sikersiniz. adam gibi yazan çok az sayıda yazar kaldı. açıkçası bu durumun aksi ispat edilmediği sürece konu dışında hiç bir entry girmemeye an itibariyle karar verdim.
sümeyye'nin trollerindendir.
sözlüğün satıldığı çok açık. bu durum 2015 sonu itibariyle yapıldı.
buradan sözde kuruculara söylüyorum platformun anasını sikersiniz. adam gibi yazan çok az sayıda yazar kaldı. açıkçası bu durumun aksi ispat edilmediği sürece konu dışında hiç bir entry girmemeye an itibariyle karar verdim.
Sözde allahtan korkanlardır. Allah'a havale ediyorum o yüzden sizi. korkularında boğulun.
sözlükteki ak trollerin sayısında iğrenç dereceki artış (özellikle 2015 sonrası) olayın bokunun çıktığının en belirgin kanıtıdır. adamın ilk açtığı başlığın tarzı "atatürk ün ateist olduğu gerçeği" vs vs vs benzer türevlerle açılan on binlerce başlık var. ulan hiç mi utanmanız arlanmanız yok.
(bkz: uludağ sözlüğün akp nin eline geçmesi)