bugün

7+ oynamayı unuttuğuma yandığım maç.
gökçek wederson'un 70 bin kişiyi tek bir hareketle güldürdüğü karşılaşmadır. bu adam komedyen lan. *
bursa maçı alırsa bursasporlu olacağımı ahdettiğim maçtır. bursa iyi gidiyor şimdilik. sadece bir gol.
17. dakikada bir orta açabildiğimiz maç, çok yaklaştık, haydi çocuklar.
6 yeriz 8 yeriz ama 7 yemeyiz.
"bursa spor'un özgüvenle oynaması lazım" demesi kolay tabi.
"ceza sahası bursa pazarı gibi" ..
gollük bi pozisyon kaçırdı bursa.

2. bi pozisyon daha kaçırdı.

yorum: ne basiretsiz adamsınız be, bi vurun şu topa da!
maalesef ağlanacak halimize güldüğümüz karşılaşmadır.

manchester united'ın yedek kadrosu son türkiye ligi şampiyonu ve türkiye ligi liderini hallaç pamuğu gibi atıyorsa türk futbolu ölümle pençeleşiyor demektir.
galibiyet iddiası olmasa bile, old traffordun genelde "bursa" seslerine* mağlup olacağı maçtır.
berbat bir maç. bursa'lı futbolcuların ne yapmak istediğine anlam veremiyorum. çalım atmaya çalışıp kaptırıp duruyorlar. karşınızda kasımpaşa yada sivas yok yahu, manchester utd var aq. biraz pas yapın allah aşkına, sinir oldum valla
-yanılmıyorsam ki- spikerimiz ersin düzen *, manchester united'ı övüp durduğu, ekran başındakileri sinir ettiği maç.

düzeltme: ertem şener'miş ki; al birini vur ötekine.
şu takımda arda, baros, ve kewell olsaydı umut vardı. orta saha iyi olsa bile sercan ile falan olmaz bu işler.
(bkz: bursa pazarı gibi ceza sahası) bakınızını borçlu olduğum maçtır.
(bkz: ben bugün bunu gördüm)
az önce maçı anlatan spikerin * volkan şen için "ertuğrul hoca'nın yaramaz çocuğu" dediği karşılaşma olmaktadır. maç sıkıcı zaten ertem şener'i dinliyoruz ailecek.
"tamam bursaspor'a sempatimiz var, her sene türkiye'de şampiyon olsun. eyvallah. hatta anlaşma yapalım; her şampiyonlukları iki sayılsın ama avrupa'ya gitmesinler yahu. her maç eziyet gibi arkadaş." şeklinde kendi kendime düşünmeme neden olan maçtır.
2. yarıda çok farklı bi bursaspor bekliyormuş, sevgili spikerimiz.

(bkz: çok beklersin anam)
yanılmıyorsam, spikerimizin adeta bir psikolog edasıyla nani'nin çocukluğuna indiği maçtır. zor bir çocukluk geçirdiğini, halası tarafından büyütüldüğünü öğrenmiş olduk. çok lazımdı.
maçta ki enstantelerin yüzde gülümsetmeye neden olduğu bir karşılaşma olmuştur ilk yarı itibariyle.

nani vücut çalımı yapmıştır ve wederson çalımı yiyerek sendeleyip yere düşmüştür.

ertem şener 'nani bir şey yapmadan, wederson kendini yerde buldu' demiştir.

nani ile ozan ipek arasında geçen tokatlaşma yarmıştır.

nani: bana mı diyon lan!*
ozan: hassiktir lan!*
not: daha fazla dayanamayacağım. izlemiyeceğim arkadaş. sol frameden kaldır ayrıca.
bursaspor'un bir şekilde puan almak için değilde sadece fark yememek için mücadele ettiği maç. bu şekilde iyi kapanmaya
devam ederlerse evet en fazla 2-0 biter maç.
manchester united ın farklı taktikler denediği maç.
zaten yenemeyeceksiniz ya da berabere kalamayacaksınız 2 fark yiyin de idda tutsun diyeceğim maçtır.
1-2 bursa alır bu maçı. bak buraya yazdım.

edit büdüt biip: haksız çıktım diye eksilenmiş olabilirim. ama dile getirdiğim şeyi okuyan kesimin türk olduğunu ve bursaspor'un da bir türk takımı olduğunu göz önünde bulundurursak buna böyle bir tepki verilmesi açıkçası hoşuma gitmiyor. peh. kâhin değilim zaten, yazdığım sadece sitemdi birilerine.
rakip takımın bir oyuncusu rooney'in fiyatı, bütün bursaspor'un kulüp fiyatından daha yüksek. tek başına oyuncu 60 milyon euro, bütün kulüp ise sadece 54 milyon euro.

(bkz: oha)
(bkz: canı topu çekmek)