bugün

Topu tutamıyo ama istiklal Marşı'nı ezbere biliyo.
fenerim maalesef korkak oynuyor.
not:feeeeeeeeeeebeeeee.
skoru sizi yanıltmasın bok gibi maç olmuştur. goller ani kişisel parlamalar ile geldi.

maç boyu iki takım oyuncuları da boğuştu, hiç kırmızı kart çıkmaması mucize.
fener yine penaltı kullanmış, umarım karar doğrudur. maçı izlemedim.
Hakkı ile alamayınca dalaverelere giden bir takımın yetişmesi ile 2-2 berabere bitmiş maçtır. Üstüne konuşmaya gerek yok.
Ulan son 2 sezonu çöpe atalım bu sezonu da atalım!

10 yıldır fenerbahçe yok diyorsun 10 yıldır son 2 sezon hariç fenerbahçe hep şampiyonluk yarışı içinde. Son dakika kaybedilen 2 şampiyonluk var şampiyonlar liginde çeyrek final uefa da yarı final var bu adamlar mı 10 yıldır balon futbol oynuyor.

Her takımın kötü olduğu zamanlar vardır. Beşiktaş galatasaray hepsi kötü sezonlar geçirir bazen 1 bazen 3 sezon olur ama olur yani.

Bizans mizans olayları ise bildiğin eziklik işte amk. Sorsan şimdi bursalı izmirli malatyalı çıkar oralar eskiden bizans değil göktürk devletiydi sanki amk. Ezik misiniz nesiniz.
Dün maçı trt radyo'dan dinleyeyim dedim spiker sıçtı batırdı keyfime;
(Trabzon öndeyken)fener 2-1 kazanıyor...
Sayın dinleyiciler 3-2 oldu fener önde... diyeceğim mükemmel bir atak oldu ama fener atamadı.
Devrik cümleleri ve iğrenç tonlaması ile nasıl trt spikeri olmuş ağzını yüzünü şey edeyim böyle trt'nin. Benim vergilerimle bu eziyet ne lan.
fenerbahçe bu maçta iyi oynamadı. fakat trabzonspor neden övülüyor anlamadım. trabzonspo'un tek taktiği fenerbahçe'yi yarı sahalarına sokmamak için yaka paça yerlerde sürünmekti. tamam biz kötüydük ama trabzon dünyanın en ezik futbolunu sergiledi.