bugün

fenerbahçe bu maçta iyi oynamadı. fakat trabzonspor neden övülüyor anlamadım. trabzonspo'un tek taktiği fenerbahçe'yi yarı sahalarına sokmamak için yaka paça yerlerde sürünmekti. tamam biz kötüydük ama trabzon dünyanın en ezik futbolunu sergiledi.
Dün maçı trt radyo'dan dinleyeyim dedim spiker sıçtı batırdı keyfime;
(Trabzon öndeyken)fener 2-1 kazanıyor...
Sayın dinleyiciler 3-2 oldu fener önde... diyeceğim mükemmel bir atak oldu ama fener atamadı.
Devrik cümleleri ve iğrenç tonlaması ile nasıl trt spikeri olmuş ağzını yüzünü şey edeyim böyle trt'nin. Benim vergilerimle bu eziyet ne lan.
Ulan son 2 sezonu çöpe atalım bu sezonu da atalım!

10 yıldır fenerbahçe yok diyorsun 10 yıldır son 2 sezon hariç fenerbahçe hep şampiyonluk yarışı içinde. Son dakika kaybedilen 2 şampiyonluk var şampiyonlar liginde çeyrek final uefa da yarı final var bu adamlar mı 10 yıldır balon futbol oynuyor.

Her takımın kötü olduğu zamanlar vardır. Beşiktaş galatasaray hepsi kötü sezonlar geçirir bazen 1 bazen 3 sezon olur ama olur yani.

Bizans mizans olayları ise bildiğin eziklik işte amk. Sorsan şimdi bursalı izmirli malatyalı çıkar oralar eskiden bizans değil göktürk devletiydi sanki amk. Ezik misiniz nesiniz.
Hakkı ile alamayınca dalaverelere giden bir takımın yetişmesi ile 2-2 berabere bitmiş maçtır. Üstüne konuşmaya gerek yok.
fener yine penaltı kullanmış, umarım karar doğrudur. maçı izlemedim.
skoru sizi yanıltmasın bok gibi maç olmuştur. goller ani kişisel parlamalar ile geldi.

maç boyu iki takım oyuncuları da boğuştu, hiç kırmızı kart çıkmaması mucize.
fenerim maalesef korkak oynuyor.
not:feeeeeeeeeeebeeeee.
Topu tutamıyo ama istiklal Marşı'nı ezbere biliyo.
berabere bitmiş maçtır. biri şike ile ülkemizi dünyaya rezil etmiş diğeri ise 2011 de hakkı yenmiş gariban halk takımı.

uefa trabzon spor dosyalarını göz atmadan çöpe atıyor. dolayısı ile bundan sonuç alamıyorlar.

kara paracı mafya takımı fenerbahçe bu ülkede istediği gibi atını koşturuyor. şike meselesi de rte reisin sayesinde rafa kaldırıldı. bakmayın azizin fetö fetö diye konuştuğuna.
Güzel heyacanlı bir derbi oldu. Maçın hakkı tam beraberlikti. Trabzon bu sene çok can yakar hatta bu şekilde devam ederse şampiyonluk adayı.
görsel
Penaltıdan gol oldu.
Geçmişini siktiklerim.

illa koruyacaklar kanatlıları...
gooool olcay bir tane daha çaktı 90'a ahahahahahahahaahahahhaahh.

beşiktaş'ın çocuğu yaaaaa.
Golü atmışsın taraftarın gücünü arkana almışsın, ikinci yarıya korkup forvetsiz başlıyorsun. Kusura bakma ama sen Fenere hoca olamazsın!
Yine çıkmış 3-5 futbol romantigi isliklanirken , destek tribüne giren ... Başkanlarını siktiklerim.
20 sene sonra ilk kez kadıköyde trabzon kazanıyor. hadi inş.
Ulan benim gibi bir galatasarayli bile fenerle cekismeyi ozledi amk.

Gel simdi bu senede amk sonradan gormeleriyle ugras.

Bjk barcelona len mq....
Bu sene kadiköy de kanser orani çok artacak gibi galatasaray yenebilir bide.
olcayahaahhahahahahaha.

beşiktaşın çocuğu feneve koymaya devam ediyor.
Kadıköyde geride olduğumuz karşılaşmada 3 önlibero ve forvetsiz oynuyoruz. Başka söze gerek yok!
(#37546989) yaklaşık 11 saat önce bunu yazmıştım. Fenerbahçe yemeden 1 gol daha atmazsa geleceği gördüğüm ispatlanacaktır.
Edit: yine bitmedi seri ve tespit son anlarda elimde patladı.
Volkan ın emeklilik maçı.

Abi git artik.
beter olun renkliler.
Takimin abisi ve kaptani Valbuena olmali... Emre falan diyenler de susar.. Al sana abi, kaptan, hirs...boy bibucuk metre ama yurek maasallah.