bugün

seyircisiz oynanacak maçtır.

ulan binbir zorlukla izin aldım uçak bileti aldım istanbula maça gelecem,adaletini sikeyim dünya.
başlangıç saati 20:30'dur.
dişi kartalların yine işbaşında olacağı maç. Tabi bu ceza demirörenin canına minnet. Tepki göreceği maçta sadece kadınlar olacak. Alınacak bir fenerbahçe galibiyeti braga maçları derken soğuyacak ortam. Ama unutma ensendeyiz demirören.
Hadi dişi kartallar şova devam. Kapalıya hücum.
mersin iy kafilesinin uçuşlarının 3 defa iptal olduğu ve eğer 20.00'daki uçuş da iptal olursa istanbul'a gelemeyecekleri, bu yüzden ertelenecek olan maç. eğer bir erteleme olursa, sivok ve fernandes fenerbahçe maçında forma giyemeyecekler.*

http://www.kartalbakisi.com/haber/gelemiyoruz/8047/
ertelenirse , beşiktaşımız fenerbahçe karşısında siki tutacaktır.
beşiktaş umarım formalarıyla çıkar.
(bkz: biz mersin e gitsek)
(bkz: fernandes siz fener maçı)
thy'nin ikidir beşiktaşı zor duruma düşürdüğü ortadadır. (bkz: thy n oluyo götün başın oynuyo)
mersin iy istanbul'a vardığı için oynanabilecek olan maçtır.

http://www.haber1903.com/...rdu-istanbulda-h9613.html
gönlümden geçen ilk 11

-----------cenk-----------
ekrem-i.toraman-egemen-ismail
-------ernst-necip--------
quaresma---veli---simao
------almeida(pektemek)----

hilbert bu maçta riske edilmemeli.
stattan aldığım istihbaratlara göre edu'nun q7 yerine ilk 11'de başlayacağı maç olacaktır.
beşiktaş'ın puan kaybedeceğini düşündüğüm maçtır.
edit: ne dedim lan ne dedim anca eksi verin.
beşiktaş'ın

--------------cenk gönen--------------
---hilbert--i.toraman--egemen-ismail-
------necip uysal--fabian ernst-----
-edu----------veli kavlak------simao--
-------------hugo almeida------------------

ilk 11'i ile başlayacağı maç.

sağ kanadımız sol ayaklı edu'ya emanet. ağlasam mı gülsem mi?

şükür ki hilbert döndü.
fenerbahçe'nin kaybettiği 3 puan ile beşiktaş adına 6 puanlık olan maç.
beşiktaşımın kazanmasını istemediğim maçtır. neden mi ?
fener biraz önce samsun da 3 puan bıraktı .
beşiktaş mersin i yenerse eğer kadıköyde feenrbahçe ye puan kaptırma lüksü doğuyor ...
beşiktaş lükse gelen bir takım değil . gerçekten zevkli bir derbi izlemek istiyorsak önce iki taraflı puan yarışı ve baskı oluşmalı .ilginç ve marjinal bir görüş gibi gelebilir ama diğer beşiktaşlı arkadaşlarımın da beni anlamalarını istiyorum ...
ibrahim adı altında gereksiz bir toraman ın nedense artık oynayacağı maçmış. *
beşiktaş'ın manuel fernandes'i fellik fellik aradağı maç . 5 olumlu pas yapamıyor.ilerde çoğalamıyor.eğer bu maçı da kazanamazsa carvalhal'ın koltuk sallanmaya başlar.
27.dk itibariyle ortasaha mücadelesi şeklinde geçen sıkıcı maç.
toraman,necip,edu gibi orta seviyede 3 oyuncunun yerine bal gibi ; holosko,sidnei,alves oynayabilirdi. carlos bunu bize niye yapıyor anlamadım gitti.
edit: bu arada tanju kayhan türkiye nin en iyi orta açan oyuncusu olmaya aday .
bueno denen biri bir gol kaçırdı ve "oha" dedirtti. 0-0 devam eden sıkıcı maç. bu arada beşiktaşta herkes sakatlanıyor. 2 bek sakatlandı.
hava kötü , tempo dan dolayı 2 oyuncumuz sakatlandı. carlos bunları önceden hesap edemedi mi acaba . ne olursa olsun beşiktaşımın hafif tempoda oynaması gerekiyor.
2 değişiklik de yapıldı şimdi nah yaparın o planladığın değişikliği sayın karvalyal...
44.dakikada erdal'ın attığı golle mersin idmanyurdunun 1-0 öne geçtiği maç.
ibrahim toraman ın 2 dakika içinde 2 tane gereksiz faul yaptığı maç. ayrıca bir tanesi gol pozisyonundayken oldu. bu adam varsa sorun vardır arkadaş.
aha da gol geldi 0-1 .
bu oyunuyla değil galibiyeti hiçbir şeyi haketmeyen bir beşiktaşın sahada olduğu maçtır. yine taraftarlarına çile sıkıntı ve üzüntü yaşatmaktadır. yensen de yenilsen de beşiktaşlıyız dedirtir her zaman, o ayrıdır.
(bkz: beşiktaş kanseri)