bugün

amasyada 14 yaşındaki abisi 16 ve 19 yaşlarındaki amcasının oğulları tarafından yapılan iğrençlik. tecavüz ettikden sonrada öldürüp bi çukura atmışlar.
dehşete düşmemek elde değil. 3 çocuk ki bunlardan birisi abisi böyle bir şeyi küçücük kıza nasıl yapar akılsır ermiyo.

allahım sen aklımıza mukayet ol.
eylem değilde hayvanlık yada şerefsizlik olarak nitelendirilmelidir.

(bkz: insan mı lan bunlar)
modernizm furyasının ürünleri... görsel ve işitsel yayınlarla pompalanan şehvet dürtücü yayınlar, seks skandallarıyla örülü diziler... ve ülke gençliğinin sürüklendiği derin uçurum.
(bkz: idam geri gelsin)
haber linki:
http://www.hurriyet.com.tr/gundem/15294928.asp
insan da yorum yapacak takat bile kalmıyor. o kadar mide bulandırıcı, o kadar insanlık dışı ki ne düşüneceğini bilemiyorsun. vicdan nerede kaldı? sapkınlığın boyutu nerelere ulaştı? bunlar insanın karakteri ile mi ilgili, yoksa bastırılmış duyguların sapkınlığa ve iğrençliğe dönüşmesi mi?

hayvanlar bile yavrularını korurken, yavrularına el sürmek isteyen biri olduğunda gagalarken, kendi yavrularına bunları yapanlar nasıl insanlar..Allahım sen koru demekten başka çaremiz kalmıyor..
(bkz: insan olmaktan utanılan anlar)
yorum yapmak bile beni şu an yoruyor ya. bu nasıl bir zihniyet bu nasıl bir aile anlayışı bu nasıl cinsel bir istismardır abi sallandıracaksın bunları yağlı ilmeğin ucunda. görecekler analarının kaç bucak olduğunu. şerefsizlikten gayrı ne olabilir ki bu. (bkz: allah belanızı versin)
aile mi? sorusuyla olayın asıl yerine işaret etmek gerekir. varlık olarak herhangi bir sınıflamaya giremeyecek iki ayaklılardır yalnızca onlar.
tam tanımlayamadığım sapık aile. belki de çeşitli etkenler sonucu dürtülerini şerefsizce ortaya çıkarmıştır bu sapıklar. ama bu çeşitli faktörler, görsel materyallerin bolluğu suçlarını zerre hafifletmiyor. umarım hukuk sistemimizin gevşekliğinden faydalanıp az ceza almazlar.
insan şerefsiz olmasın ne yapacağını şaşırıyor.
içim acıyor, içim yanıyor. o üçünden birinin bile mi yüreği benimkinin yarısı kadar yanmadı da mani olmadı. hiç mi içi sızlamadı. nasıl bir duygusuzluktur ki kötü hiç bir şey hissetmeden o meleğin vücudundan zevk almaya çalıştınız. yere batası zevkiniz bittikten sonra içinizi ne çeşit bir duygu kapladı acaba?
modernizmin değil de cahilliklerinin ve ahlaksızlıklarının dışavurumunu yapan aile. biz de aynı yayınlara maruz kalıyoruz ama kimseye tecavüz etmiyoruz. herhangi bir inanç bu durumu tasvip ediyor mu bilmiyorum ama müslümanlık etmiyor. ayıptır, günahtır. hem de büyük günahtır.
Zavallı insanlık. Söylermisiniz insan hakları safsataları bunlar için geçerli mi ?
seks haz alınmak için yapılan bir eylem ise haz bunun neresinde bu şerefsizliktir, adiliktir.*
yapılan şey tabi ki iğrenç. önce bunu yapanları lanetlemek lazım. allah belalarını versin.

peki ama neden buna benzer iğrenç olayları daha çok okuyoruz gazetelerde? ahlak mı bozuldu, yoksa eskiden de bunlar vardı da şimdi mi medya bunları daha çok mu göndeme getirmeye başladı?

bence ikinci olasılık daha geçerli. teknoloji gelişti, iletişim ve bilgi aktarımı kolaylaştı. herhalde bundandır...
insan sıfatı altında aynı anda anılmaktan rahatsızlık duyduğum yaratıklar..

siz insansanız ben neyim..

ben insansam siz nesiniz...
bu çocukları yetiştiren zihniyetle birlikte yargılanmaları gereken yaratıklardır.
zehirli iğneye can kurban böyle durumlarda.
ceza olarak günde 3 defa sakso yaptırılması gereken yavşaklar.. hafta da birde götlerine çalışılsın.
idamın gerçekten olması gereken iğrenç ötesi, insanlık dışı olaydır.
insan değillerdir. Sadece görünüşleri insandır. (bkz: insan kılığına girmiş hayvanlar)
Allah herkese gökten insaf, vicdan, insanlık dağıtırken şemsiye tutmuş ve bunu almamış ailedir.
hayvan bile diyemeyiz ki bunlara, çünkü hayvanlar bile daha zeki ve uysal canlılar bu tek hücreli beyinsizlerden.
Korkuyorum böyle bir dünyada olmaktan gerçekten korkuyorum. Bu nasıl bir caniliktir. Hangi abi 2 yaşında dünyadan bile habersiz kardeşine bunu yapabilir yaptırabilir. cehennemin var olmasını bu zalimler için gerçekten çok ama çok istiyorum çünkü bunun hesabı tek bir dünyada verilmemeli.
yuh be ki oha ne ki.. yazıklar olsun be.. insan sarfiyatları.
kimbilir ne biçim sapkınlıklar yüzünden ve baskılar sonucunda bu kadar zavallı bi haldeler..
onu da mutlaka düşünmek lazım .. çünkü köpek yavruları bile daha haysiyetlidir bunların yanında.
linç edilmesi, döverek öldürülmesi gereken it sürüsü. böylelerini cezaevine göndermek, onlara şans vermek demekdir.