bugün

ekrem denen kişi ayardan falan anlamaz denilesi durumdur. bu adama oy veren binlerce kişi bin pişman hele 4 yıl daha kalsın adı siyaset arenasından silinmezse adam değilim.
buna ayar diyen bir de şuna baksın.

(#42650154)

insanda yüz olacak tabi biraz.
Ülkede hdp'ye yanlamayan parti kaldı mı? Yazıklar olsun. Benden zerre oy çıkmaz hiçbirine. Gidip vatan partisine atıyorum. Oy devşirmek için hdpye yanlayanlara oy moy vermem.
-- spoiler
gidip vatan partisine atıyorum. oy devşirmek için hdpye yanlayanlara oy moy vermem.
-- spoiler

kafalar da pırıl pırıl.
görsel
görsel

Eko yu savunmuyorum fakat ayni dingiller bu adama ne yorum yapiyor merak konusu hep ayni tatava kandirildik len mq haberim yok tu filan
Goz kırpmaktan fazlasi 3 5 sene oncesi yapildı.
O zaman nerdeydiniz embesil ordusu.

görsel
Despot birini eleştirin de göreyim delikanlılığınızı. Ayarmış. Güldürmeyin kendinizi yav bu kadar.
ben de o. öcalan'ı tv ye çıkarmış da ayar yemiş sandım.önce götünüzü yıkasaydınız bari.
atatürk'ten sonra chp'nin başına gelmiş en efsane şey olarak adlandırılan eko'nun yaptığı haltlardan biridir. ne yönü ne rotası belli değil. neye inanıyor, amacı ideali nedir anlam verilemeyen bir zat kendisi. gerçi zat-ı muhteremin siyaset arenasında ömrü pek de uzun olmayacak, yapılan pr çalışmaları, reklam yığınları ve onu destekleyenlerin abartılı bir şekilde gazlaması onu koccaamaan bir balon yaptı. şişti şişti ve patlamak üzere. kaos ortamını yönetmek her yiğidin harcı değildir ve bunu yapamıyor. 4 sene sonrasında adı dahi hatırlanmamak üzre geçip gidecek buralardan.
adam Ahmet Türk'le imamoğlu'nun yan yana pozunu koymuş vatanseverlik dersi veriyor.
Peki o Ahmet Türk'ü kim "yaşlı" diye cezaevinden tahliye ettirdi?
ayar öyle değil böyle olur:
-pkk yı bitireceğiz
-sanki ben çıkardım amk.