bugün

tek kareyle hikaye anlatabilenlerin sitesi.
yenilenmiş ve çok daha güzel olmuş her fotoğrafı bir sanat eseri olan fotoğraf sitesi.
benzer diyemeyeceğim de benzediğini sanan türk fotoğraf sitelerindeki kendilerini fotoğraf sanatçısı sananlarının aslında bokuyla oynadıklarını cümle aleme ispatlayan, bir sanat olarak fotoğraf ne demekmiş gösteren sitedir.
Fotoğraflar onay sürecinden geçtikten sonra yayınlanıyorlar.
Son 2 3 ayda eskisi kadar onaya dikkat etmiyorlar sanırım bunu farkediyorum.
Bakılan tüm fotoğraflarda ağzımız açık kalıyor. Beğenerek izliyoruz.
kesinlikle goygoyculuk, adam kayırmacılık, al gülüm ver gülümcülüğün yer almadığı, fotoğraf sanatını dolu dolu anlatan site.
fotoğraf ekliyorum sonra heyecanla bakıyorum kabul edecekler mi bu sefer diye.
hala kabul edilmiş bir karem yok ama olsun. o heyecan bile güzel.

eklenen bir kare en az 10-15bin hit alıyor. yani en az 10 bin kişi sizin karenizi isteyerek açıyor ve bakıyor fotoğrafınıza.
yer yüzündeki en iyi fotoğraf sitesi.
henüz keşfettiğim ve daha kalitelisi olamayacağını düşündüğüm fotoğraf sitesidir.
fotoğrafta manipülasyon yöntemleri ile ders niteliği taşıyan fotoğraf sitesi.
500 px e göre biraz daha profesyonel olduğunu düşündüğüm fotoğrafçılık sitesi ancak ara yüzü 500px gibi kolay anlaşılır türden değil.koyduğunuz resmin sitede yayınlanması için kullanıcıların onayından geçmesi gerekli bakalım bir yeni başlayan olarak iyi ve kötü yanlarını editleriz burada.
Evet sıra editte. .
ilk resimden sonra hemen ücretli üyelik dayatması var. Resminizin hangi algoritma ile kimlere gösterildiğini bilmiyorsunuz eski üyeler yeni gelenlere tepeden bakar hale gelmiş resim onaylatıp yayınlatmak egolarını yenemediğiniz için pek mümkün görünmüyor yani amatöre pek hitap etmediği gibi teşvik de etmiyor. Mobil tarayıcı arayüzü karmaşık ben reddedilen resmi silemedim mesela kaldı öyle yenisi için de para isteyince 1x maceramız daha başında akamete uğradı maalesef. ..