bugün

sokakta oynayan son nesildir.
ateri tadı alan, mario ile yapmadığı kalmayan, tank ile kartalı koruyan nesildir. bütün sanal hayatı bu olan nesil.

misketlere bilye demeyen nesildik aslında.
top kuma deyince içi acıyan ama takımları kurmanın liderliğini yaşayan nesildik.
köylerde çimenlerde çıkan o dikenli ilginç şeylerle ayağı kesilen nesildik.
burak kut çıkınca popo sallayan tiplerdik.
hepimizin saçları da uzun ve havalıydı.
Tam bir ara form olan nesil, geçmişin nostaljik çocuklarıyla şimdinin teknoloji bebelerinin arasındaki geçiş formudur. Bu grubun bir üyesi olarak şunu söyleyebilirim ki bizler şanslıyız.
arada kalmış nesildir. evrimdeki eksik halkadır. ne eskiyi adam gibi yaşamıştır ne de yeniye adapte olabilmiştir.
sokakları yaşamış nesildir ulan!
hani hep efsanevi nesil deyip dururlar ya işte o nesil bu nesildir, özellikle 91 doğumlu olanları.*
unique diye tabir edilen eşi benzeri olmayan harikulade nesildir.
çocuk çocuk nesildir diyecek idim farkettim ki değiller.
akabinde bir kaç şey daha farkkettim; yaşlandığımı genç olmadığımı...

sözlük yine ağlattın beni vicdansız.
80'lılara göre asosyal ve hayatın gerçeklerinden uzak kalmış nesildir korunaklı yetiştirilmiştir.
günümüz itibarıyla en güzel yaşlarını dersler ile heba eden nesildir.
son balta girmemiş orman niteliğindeki nesildir. bozukluklar pek yoktur bu nesilde. internet çağına değil de mario çağına doğmuşlardır. çocukluklarını chatle değil de sanal bebekle falan geçirmişlerdir. aynı zamanda çoğunun taso koleksiyonu olmuştur. sokağa inen son cici nesil olması sebebiyle baş üstünde tutulması taraftarıyım.
hor gormeyin. (bkz: işte o benim)
1991 gibi karizmatik bir yılda doğanlarla akran olduğum nesildir.
(bkz: apolitik)
bedelliyi 15bine kapatmıştır...
güncel Önemli Başlıklar