bugün

son derece normal olan ilişkidir. güzel güzel geçinir bu ikili. çocukları büyük ihtimal uzun boylu olur. kısa boylu olması zordur. anne ve baba karadenizli ise bir de o çocuk manken bile olur. sarışın mavi gözlü olma olasılığı çok yüksektir.
(bkz: çok iyi olur çok da güzel iyi olur)
hadi 190 boyunda türk erkeğini anlarımda, 170 boyunda kız nerede lan türkiye'de. *

edit: eksileyen uzun boylu uludağ sözlük bağğyanları lütfen pm olarak boylarınızı yazar mısınız? birde boydan çekilmiş bir resminizi de gönderirseniz çok şükela olur be canlar.
sayıların birimi kilogram ise sıkıntılı olacak ilişkidir.
sürahi ve bardak görüntüsü oluşturacak çifttir.
evlilikle sonuçlanacak ilişkidir.

zira, 190 boyundaki bir erkek 170 boyundaki bir kızı asla kaçırmaz. aynı durum kız için de geçerlidir.

başlık sahibi bayan voleybol takımında antrenörlük yapıyor sanırım... zira boyum tam 190 ve bugüne kadarki kız arkadaşlarımın ortalama boyu 165'ti.
190 lık erkekler genelde türkiye sınırları içerisinde o boyda bir kızı çok zor bulur, buldu mu bırakmamalıdır. gücenmesin kimse, davul bile dengi dengine. 190 erkek ile 155 kız yakışmıyor abi, yakışmıyor. görüntü kirliliği lan.
170+ boyundaki kız, türkiye'de 190 boyunda bir erkeği kolay kolay bulamayacağı için gerçekleşmeyecek birlikteliktir.
insanlarin esini kisiligine göre degil de, boyuna göre sectigi ülkemizde, niye her ikinci evliligin bosanmayla sonuclandigini aciklayan baslik.
koca ömürü bir ambalaj ugruna harcayan düdükler var oldukca, evlendirme programlarindaki sunucular asla ac kalmazlar.
hatta şöyle 175 olsa tadından yenmeyecek ilişkidir. Türkiye de uzun erkek kadar uzun hatun var mıdır? bence yoktur.
Türkiyede değildir. Zira ikiside ülke ortalaması için yüksek rakamlar.
dünyanın en güzel uyumu 175 boyunda ki kız ve 190 sevgilisi sonuçta uzun boylu kızlarında topuklu giyme hakkı var diye düşünüyorum. topuklu ayakkabı giymeden bile benden kısa olanlar var. o nedenle hemen evlenmelidirler.

(bkz: bizim sonuçlanmadı beyni yoktu)
benim hayalimdeki ideal ilişkidir. ben 1.90 olduğumdan mütevellit en az 1.70 bir bayanla yakıştığımızı düşünüyorum.ama sonuç olarak gönül kimi severse ona gidecez tabi.(1.70 kızlar selam)
Uzun ilişki dedikleri. tamam lan kötüydü.
Boyu 190 olan erkeklerin hep 160lık kızları sevmesi sebebiyle bir türlü içinde bulunamadığım ilişki.
185 lik erkek 170 lik kizdan daha guzel gorunemeyecek olan iliskidir fakat zaten herseyde goruntu degildir.
akıllara zürafa belgeseli getirmiştir.