bugün

son 32'ye kalan takımlar arasında bugün yapılan kura sonucu eşleşmiş olan iki takımın uefa avrupa ligi'nde grup aşamalarından sonra oynayacak oldukları ilk karşılaşma.

19 şubat'da passolig olmadığı takdirde hüseyin avni aker'deyiz.

(bkz: sosyal sigortalar napoli yi tanıyalım)
geleceğe manşet;
(bkz: hamsikti bıraktı)
"trabzon'da hamsi(k) tava keyfi" diye başlık da atarlar şimdi.
http://www.whoscored.com/Teams/276/
inşallah kazanacağımız maç.

Ulan uefa amj..
Onlarda raul albiol, gökhan inler, camilo kolombiya varsa bizde..hassiktir zapata da var mertens nerden çıktı? Ananı sikim higuan mi lan o? Şu ısınan callejon mu lan?

Tanım: imkansız olmasa da zor olan ama sonuna kadar trabzonsporumun arkasında olduğum maç.
trabzonspor da cekebilecegi en zor kuralardan birini cekmistir. ancak tarihi boyunca zaman zaman avrupa kupalarinda cok sansasyonel sonuclara imza atabilmis bir ekip trabzonspor. dahasi, sahaya cogu zaman karakter koyarak rakibiyle mucadelen kopmadan oynamayi basarabiliyor olmasi. bana gore bu tur da ortada napoli'ye biraz daha yakin olmasina ragmen. umarim trabzonspor elinden gelenin en iyisini yapar ve sevinen taraf olur.
bu maç için passolig çıkartılır valla..
napolinin kadrosu çok iyi ama adam gibi oynamıyorlar.
maraton e'den bileti aldığımız maç.

19 şubat perşembe saat 20.00'da oradayız.

Not: maç kar altında oynanabilir.
maç biletini ve istanbuldan trabzona gidiş geliş uçak biletini almış bir taraftar olarak hali hazırda thy nin tek iptal etmediği uçuşunun iptal olmamasını umup deli gibi yerinde izlemek istediğim maç. Allahım nolur iptal olmasın diğer uçuş trabzona iptal olmuş yarınki ama benim uçuş hala duruyor. sübaneke dinimiz amin.
handikap 2 oranının 3.30 olduğu maç. gayet güzel oran.
Kağıt üstünde kötü bir kura olsa da şöyle bir gerçek var ki turk takımları italyan takımlarına kafa tutabiliyor. Yakın geçmişten örnek vermek gerekirse, Fenerbahçe-lazio, inter-Trabzonspor, Galatasaray, juventus. Ayrıca Napoli avrupanın en sempatik futbol takımlarından biri olarak görülüyor. Ts, Olası bir eleme durumunda dikkatleri üzerine çekecektir. ilk maçta beraberlik yetmez. Mutlak galibiyet şart, aksi taktirde Napoli italyada affetmez. Favori Napoli ama gonlumuz tabiki trabzonsporumuzda.
26. Dakikada cardozo'nun kafa golü ile öne geçen ts geriye erken yaslanacak. Dakika 64 te napoli penaltı kazanırken ts 10 kişi kalacak. Skor: 1-1.
86. Dakikada güzel bi kontra atak yakalamis, 3e 2 giderken telefonun alarmı çaldı. Uyandım. Rüya ters ciksa da sonuç berabere, sıkıntı yok.

Gol yemeden tamamlamayı dilediğimiz maç.
napolinin yenemese bile yenilmeyecegi maçtır. zira adamlar forvetlerinden maksimum verimi alıyorlar.

şöyleki: gonzalo higuain- 16 gol
josé callejon- 9 gol
dries mertens- 5 gol
duvan zapata- 5 gol
manolo gabbiadini- 3 gol
lorenzo insigne- 1 gol

insigne bu sene formda değil ancak gerçekten kısa boylu olduğu için çok süratli bir oyuncu. unuttuğunuz anda kaleciyle karşı karsiya kalacak cinsten bir oyuncu. o yuzden kucumsememek gerekir.
ersun hoca ya güvenimiz tam.
umarım iyi sonuç alırız.

(bkz: alamadı)
Napolinin yıkılacağı mactır. Beşiktaşlı olarak destekliyorum sizi. Bastırın hamsiler.
rotasyona gidecekmiş napoli. zaten en baştan beri favori TRABZONSPOR du.
heyecanla beklediğimiz maç.

Çok eksiklerimiz var ama kazanacağımıza inanıyoruz. Ayrıca bu maça çok büyük bir ilgi gösterildi. Yani takımın arkasında büyük destek olacak.

Bu arada stada erken girmeye çalışın. Atkı gösterisi için atkı dağtılacakmış. Öyle dediler.

Hadi bakalım beşiktaş senden de iyi performans istiyoruz.
Trabzonspor'un birçok yabancısından sakatlıkları sebebi ile mahrum kalacağı, cezası sebebi ile de mehmet ekici'den faydalanamayacağı maç olacaktır.

Defansif anlamda dik bir oyun ortaya koyduğumuz anda napoli ile başa çıkabiliriz.

biletler tükenmiş durumda. Akşam 8'de avni aker'deyiz.

Bu arada maç bu zamana kadar trabzonspor'un tüm avrupa maçlarında olduğu gibi yine açık kanaldan yayınlanmayacaktır.
Bu bilgi kalsın burada.

Oyna dik oyna!
Sevgi pıtırcıklarının ss napoli'nin yenileceğini falan hayal ettiği maç.

iddia ediyoruz.

iddia ediyoruz.

Napoli en az 5 tane gömçürür, siker, paranızı da vermez yavvvrruummm.

Fenerbahçe ile berabere kalınca dünyayı fethedebileceğinizi zannettiniz, evet sizi de anlıyoruz ama olmaz be hamsilerim. Olmaz be temelum. Uyyyy haçen olmaz daaaa.
trabzonspor'a tecavüz günüdür.
trabzonsporumuz oyunu geride kabul ettiği taktirde malasef galibiyet veya beraberlik çıkarmanın zor olduğu maç. hamsik ve higuain karşısında defans hattımızın neler yapacağını çok merak etmekteyim. cardozo'ya istediği toplar atılması halinde gol veya goller bulabiliriz. ancak yine de pek ümidim yok. açıkçası mağlubiyet bekliyorum.
Napolinin 5 takacağı maçtır.
napolinin çocuğu koyacağı maçtır.