bugün

uludağ sözlük olarak bu yıl ilkini başlatmayı düşündüğümüz ziyaretler zincirinin ilk halkası. daha önce yine aynı amaçla açılmış zirve başlığı; zirvenin iptali durumu dolayısıyla silinmiştir.
ancak tabi ki, kimse gelmese ben tek başıma gideceğimden; bu başlığı tekrar açmakta bir sakınca görmedim.

çok şey yazmayacağım.
kesin olarak gelecek olanların bildirmelerini rica edeceğim sadece.

istanbul grubunu ben organize ediyorum.
ankara, bursa, izmir ve türkiye'nin diğer güzel illerinden gelmek isteyen arkadaşlar için ise; o illerden temsilciler belirleyip bu mesajda edit yoluyla belirteceğim.

''açtığın yolda, gösterdiğin hedefe; durmadan yürüyeceğime and içerim.''
yazarların katılımlarının yalnızca bir zirve çerçevesinden daha ziyade atatürk'e saygı duruşu ve ulu önderimizin bizlere emanet ettiği cumhuriyet'in yine ve her şeye rağmen kendileri tarafından korunacağını ifade edecek zirvedir.

zira bir zirveden çok daha fazlasıdır.
genelkurmay'ın ziyaretçi sayısını sitesinden çıkardıktan sonra artık sayıları öğrenemeyeceğimizdir.
an itibarıyla katılımcı sayısının organizatör dışında 1 * olduğu zirve.

edit: 2 oldu.
bir ankaralı olarak gönülden katılacağım zirvedir.
diğer illerden gelecek arkadaşları koordine edecek organizatörlerin arandığı ziyaret.

hayır bu ziyaretin diğer zirveler kadar ilgi görmemesi şaşırtıyor beni.
katılacak yazar sayısını gördüğümde hayal kırıklığına uğradığım ziyarettir. daha çok var diye düşünüldüğünden olsa gerek.
katılımcı sayısına bakılırsa sözlüğün şakirtler tarafından ele geçirildiği ayan beyan görülmektedir.
ankaralı bir yazarın organize etmesi gerektiği zirve.

her şehirden yazarlar ile anıtkabir'e yapılacak bir uludağ sözlük zirvesi.

çok güzel olur.
saat kaçta ve nerede toplanılacak yada iptal mi oldu bilgi verilmeli.
gidilecek mi lan? gidilecekse adinizi yazmayi unutmayin ile birlikte katılmayı düşündüğümüz ziyaret. biri bizi aydınlatsın.
yalnızca 3 kişinin katılım gösterdiği zirvedir.

yahu arkadaş şaka mısınız ya, listedekiler bari bir şeyler için uğraşsaydı. burdan ne kadar atarlansam boş gerçi ama yani ama anıtkabirdeki o tenhalığı gördükten sonra zaten yazarlara kızmak ne haddimize öyle değil mi?

3 kişiyle de olsa, çok eğlenceli ve güzel geçmiş zirvedir.

dolby surround, adinizi yazmayi unutmayin, imtrak katılımıyla gerçekleşmiştir.

darısı diğer zirvelerin başına, katılım artarak.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar