sweet dreams Türkiye.
(bkz: geniş çaplı operasyon başlatıldı)
bülent arınç: o değil de, apoya ev hapsini düşünebiliriz.
o değil de tek bir kürt barzosundan bu kahpe saldırıya karşı bir ses gelecek mi acaba?
volkan demirel - hepsini evinden aldıracağım. Amk. Akıllı olsunlar lan.
7 asker şehit dersiniz. lanet okursunuz. ne dediler diye taşkalalı başlık açarsınız.

açacağınız başlığında tutacağınız yasın da amına koyim emi rezil herifler. ben dedim.
-terörden beslenen laikçiyim, şehit kanından beslenen vampirim.-

laikçilerin içinden söyledikleridir.
bu adama kaldıysak daha çok şehit veririz malesef şimdi akşam haberlerinde der 10 terörisr öldürüldü diye bu olaylar bu adam yüzünden devam eter ATAM kalkta topragından kurtar bizi bu durumdan.
cumhurbaşkanı lanetledi beyler bu terör daha iflah olmaz 3 vakte dağılırlar.

tayyip mi o da şöyle bağıra çağıra cengaver gibi milletin gururunu okşayan son çırpınışları falan filan diyecektir.
ne sikim şeyse on yıldır çırpınıyor amk.
bülent arınç: silahları vardı.
tayyip erdoğan: sis attı o.ç.
ben diyorum: yazıklar olsun buna vesile olan, kabak gibi karakolu ortaya diken ve önlem almayanlara. yazıklar olsun iti köpeği dağdan davul zurnayla indirenlere. buna vesile olan, sessiz kalan, çanak tutan,nemalanan itlere de lanet olsun...
tayyip erdoğan: kürt anneleri sorunu çözsün.

Sen ne iş yapıyorsun o zaman bilader.
rte: en az 3 şehit.
recep tayyip erdoğan: elhamdülillah teğet geçti.
--spoiler--
Başbakan Erdoğan şu anda Meksika 'da ve ardından Brezilya seyahatini yapacaktır.
--spoiler--

Bülent arınç.
sezeryan dağlıcadır.

-malum şahıs
rte: operasyonlarla boş dağları güzide bir şekilde bombalayacağız. bu açılımımıza gölge düşüremez vs.
devlet: şu günler var ya şu günler, birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğumuz günler!
şehit ailesi: şu vatan için 50 çocuk daha şehit veriririz!
ertesi gün rte: kürtaj mühim bir sorunsaldır...
devlet: muhafazakarlık içselleştirilmelidir...
şehit ailesi:üzülmeye, bağrış, çığrışa devam maalesef.
sonuç: ateş düştüğü yeri yakmaya devam ediyor. devlet, erk, partiler hikaye... barış hikaye olamaz belki. umudumuzu yitirmiyoruz:)
bache: ne ilk çatışma ne de son çatışma olacak! bu kafalar değişmediği sürece... (maaleseflerden bir demet silsilesi)