bugün

manchester united'ın kesin favori olduğu maçtır.

ne yazık ki çok heyecanlı olduğumu ya da maçı sabırsızlıkla beklediğimi söyleyemeyeceğim. manu - fulham maçından çok da farklı değil benim için, l'pool'un şu anki hali göz önüne alındığında... "umarım beni göt ederler" demek isterdim ama kuponlarımın hepsinde manu var, o yüzden bu gün kazanmaları lazım, hehe.
liverpool un süpriz yapma olasılığı da göz önünde bulundurulmalıdır.
ali ece 'nin bu maçın 116 yıllık tarihini özetleyen güzel yazısı şuradan mutlaka okunmalıdır.
Çok çekişmeli olacak karşılaşmadır. bir koyu liverpool taraftarı olarak takımımın her türlü kazanacağına inanıyorum , tabi hodgson kadroyu iyi kurduysa.
Liverpool umun kazanıp biz liselilere okul hediyesi vereceği maçtır.
(bkz: inşallah)
bu sene de umut vermeyen, ilk dörde girmesi birçok kişi tarafından zor görünen canım liverpool'umun kazanacağına yürekten inandığım maçtır. manu şu anda daha iyi oynamakta ama belli olmaz, l'pool'un durdur-vur taktiği bugün manu'ya karşı old trafford'da galibiyet bile getirebilir. sürpriz diye nitelendirebileceğimiz bir sonuç çıkarsa, liverpool'umun direnci daha da artacak ve şampiyonlar ligi'ni zorlayacak bir seri başlayacaktır diye umut ediyorum.

ha bi de, lan o forma ne kadar güzel olmuş ya.

edit: soldan kullanılan kornerde berbatov yükselmeden, bir şey yapmadan gelen topa rahat bir şekilde vurdu, gol oldu. torres'in yanlış markajı neden olmuş gole fakat benim anlayamadığım şey, lan onu carra falan savunsa olmuyor mu?
açık konuşuyorum, howard webb adam değil.
bi tane konchesky diye adam var gol pozisyonunda kornerden gelen topta ön direği almıştı.orta yapılınca topu izlerken dalgınlıkla kale ortasına kadar geldi salak ve durması gereken noktada dursa göğsüne gelicek top gol oldu.
bu seferde fletcherın barajda yerinde durmaması nedeniyle gerrardın kötü frikiği gol oldu 2-2 çok ilginç maç.
72. dakika itibariyle 2-2 devam etmektedir. çok uzun zamandır premier lig maçı izlemiyordum. son 10 dakikadır izliyorum 10 tane orta, 10 tane çalım, 3-4 tane sarı kart, 2 tane gol gördüm.**
torres'in atmadığı ama gerrard'a 2 tane attırdığı karşılaşma. önce penaltı sonra frikikten. 2 sarı kart da cabası. 2-2 devam etmekte.

(bkz: you will never walk alone)
her ne olursa olsun okul açılmadan keyifle izlenecek son maçtır.
berbatov hattrick yaptı 3-2.

adam hayvan beyler.
o kitapsız nani nin yüzünden kaybettiğimiz karşılaşma. vaktimizi çaldı orospu evladı , kendini attı yerlere bu roy hodgsun nun da allah belasını versin babeli gene oynatmadı. diyecek laf yok 10 numara kadrosu olan liverpool allahın boklu man u suna kaybetti.
berbatov 3-2 gerrard.

iyi gol.. iyiyiyi.