1. 1.
  taşımacılığının çok büyük kısmını kara yolu ile yapan (doğrusu bu değil aslında) bir ülkede her yönden ikinci sınıf vatandaş muamelesine tabi tutulan kamyoncuların nihayet ses verdikleri eylemdir. bayramda seyranda yola çıkma, şu saatler arasında yola çıkma, gündüz köprüden geçme gece geç, falan filan derken sanki bütün trafiğin nedeni kamyoncularmış gibi davranılır ülkemizde. halbuki kamyon dediğin sonuçta yük taşıyor. yani mesleğini icra ediyor bu insanlar. sen düzgün toplu taşıma yap da insanlar arabasını değil toplu taşımayı kullansın. asıl keyfi olan o. saatlerce yol kenarlarında geçiş saatini bekleyenin suçu ne!

  buradaki eylemin kaynağı ömerli hafriyat döküm sahasıymış. anayasaya göre, maden olarak işletilen yerler ekonomik ömrünü tamamladığında tekrar eski haline(genelde orman) getirilmek zorundadır. bu işle eskiden orman ve su işleri bakanlığı ilgilenirken sonra işin icrası belediyeye geçti. büyük bir rant kapısıdır. ama kamyoncular nasıl mağdur olduklarını düşünüyor ve neler döndü takip edelim.
  2 ... fistandantilus
 2. 2.
  sınır tanımayan minibüsçüler birliğini kızdırmıştır.
  ... absurt hattatin ibdai ideleri
 3. 3.
  Trafik açısından biraz can sıkıcı olsa da gayet yerinde bir eylem. Hem biber gazı tehlikesi de yok. Kendilerini ayakta alkışlıyoruz.
  2 ... strange kind of woman
 4. 4.
  fsm'yi sallayan eylemdir. karaambar kamyoncular derneği olarak tam destekteyiz. evet.
  1 -1 ... oytunkaran
 5. 5.
  benzin ve mazot zamların da da eylem yapanlarını görmek isterdik!!!
  ... hambarca