bugün

attır o at.
bizim 9. Sınıftaki fizik hocamız 182 cm di, ankaralıydı ve abazanlığa yormayın ama güzel bir bayandı doğrusu tabii demezdik karıya bak hahahahuhu ulan ben ne temiz ne saf ne güzel bi çocuktum la hatta hatırlarım da...
190 cm ve üzeri bir erkek için ideal kız. tabii iki kazulet el ele tutuşmuş geziniyor gibi bir görüntü çıkacak ortaya. hoş değil. ama allah onları öyle yaratmış susun bakim hııı.
kes kes bitmez türk kızıdır.
büyük ihtimalle transeksüeldir.
1.83 boyunda bir erkek için bile uzun olan kızdır
Attır,Katırdır.
Fiziği güzelse manken kızdır.
boyu kısa olanlar için yanında dolaşılmaması gereken kızdır. leylek gibi o nedir öyle?

kilosu boyuna göre orantılıysa, manken gibi kızdır. sevişirken biraz zorlanma yaşanabilir. 69 pozisyonunda bacaklarını iyi tutmalısınız ki; 1.80 boyunda bir kızın leylek kadar bacakları vardır.
Başlığı okudum şok oldum:) Kesinlikle nesli tükenmiş yada tamamen hayal ürünüdür. bence boyle başlıklar acıp türk erkeklerının hayallerıne sabun sürmeyelım *
candır, canandır. muhtemelen evde kalacak kızlardandır. türkiye şartlarında epey uzun bir boya sahiptir.
balık etliyse dadından yenmez. incesi hakkında yorum yok.
her centimetresine tapacagim kizdir bende 1.86yim zira.
topuklular çıkınca boyu 165 e düşer.
sonrasını herkes biliyodur.
çıtçıtlar çıkınca beline kadar gelen saçlar kısacık kalır.
sabah uyanınca gözlerindeki kalem de akmıştır.
ruju çıkmıştır dudaklarından.

al sana 1.65 lik tipik türk kızı.
attır o at insan değildir.
Zayıfsa manken, şişmansa zebellah denir.
yaşayan biri olarak söylüyorum ki tek kötü özelliği ayak numarası. onun dışında viva la vida!
rus kizi olmasin abi?
nasıl sevişcen ki abi o kızla tabureye mı cıkcan.
göçmen olan türk kızıdır.
arkadaşının üstüne çıkmış türk kızıdır.
büyük penisle tatmin olabilecek türk kızıdır. Bir müslüman zenci bulup evlendirmenin faydası vardır. Böyle bir kız ancak bir zenci ile tatmin olabilir. Türk erkeklerinin penislerinin küçük olduğu söyleniyor bu da bu kızın bilinç altında yatıyor, bu yüzden türk erkeklerinden tahrik olması imkansız.
5 cm ile kaçırdığım boydur lakin ben boyumu çok severim, zaten 175 boy ile gayet dikkat çekiyoruz istemeden de olsa.
kolay kolay türkiyede boyuna göre sevgili bulamayacak kızdır.
çogu izmir'den çikar ve ellerinden tutan hirsli anneleri tarafindan mankenlik ajansina götürülürler.
annelerine hinçlanip hidayete erenler ise adnan hocanin güzel kediciklerinin arasina katilir.
hasili, bize yâr olmayandir.