bugün

bu entry ile daha önceki 207 yazıyıda okudum ve arttırıyorum;

208 rakamını iyi aklınızda tutun, çünkü maçtan sonra birçok yazar enrtylerini afiyetle yiyip, silmek durumunda kalacaklar..

(bkz: galatasaray adının olduğu yerde umut vardır)
maçın başlamasına daha 5 saat varken toplamda 209 bugün içerisinde 50 entry girilen avrupa ligi maçı.

(bkz: daha bunun akşamı var)
galatasaray'a başarı ve şans dilenen maçtır. avrupa zaferlerine bir yenisini eklemesi ve başarılarının başlangıcı olması dileğiyle...

peşindeyiz! her yerdeyiz! seninle cehenneme bile geliriz!
fenerlilerin ağızlarından salyaları akarak bekledikleri karşılaşma. ama bizim takımımıza güvendiğimiz en kötü ihtimalle avantajlı bir skorla dönüp eleyeceğimizi düşündüğüm serinin ilk maçı. he yenilirse ne mi olur. buyrun;

''yenilsende yensende taraftarın senle''
''başarılar gelir geçer asaletin bize yeter''
feci heyecanlıyım sözlük. iki üç yıldır geçen seneki bir iki maçla birlikte sayılı adam gibi avrupa maçından birini oynuyoruz. sonra bu seneki değişimler falan, ilerisi için belirleyici olacak bir maç.
bir yandan korkuyorum, bir yandan galatasarayın olduğu yerde umut vardır diyorum, avrupada tarkandan sen başkasın isimli şarkıyı hatırlıyorum. herşeyin olabileceği bir maç sanırım. biraz dikkatsiz oynarsak başlarda bir veya iki gol yersek ve moral olarak çökersek farka gidebilirler, biraz iyi başlar güvenli oynarsak gayer rahat galip gelebiliriz. işte bu yüzden de ayrı bir heyecanlıyım sözlük. bir oluru yok bu maçın, bir gol atıp bir farklı yenilgiyle dönmemiz iyidir kanımca. bu maç böyle bitmeli, bitecek...
genelin aksine pek de heyecanlı olmadığım maçtır. yönetim geçmiş avrupa'dan, pek umurlarında olduğunu zannetmiyorum. ama gene de galatasaray adının olduğu yerde her zaman umut vardır.
galatasaray'lı olmama rağmen fazla sevmem ama arda turan bu maçta ortalığın hamuna goyacaktır. demişti dersiniz.
berberlik ya da bir farklı gollü yenilgi galatasaray için harika olur ama o kadar iyimser değilim. keşke yense, ülke puanını ve dolayısı ile cl ye direkt iki takımın katılabilmesini çok önemsiyorum. ama durum iç açıcı değil. atletico istim üstünde, galatasaray'da hayır yok. ligin başlarındaki gs olsaydı endişe edilmeyebilirdi ama şu anki terazinin kefelerine baktığımızda üzülerek tahminim 2-0 dır.
edit: gollerin biri penaltıdan olabilir hatta, forvetlerini durdurmakta zorlanabilir gs zira. bir kırmızı kartları da rahat var diyorum.
galatasaray'ın ve de onu sevenlerin ona gönülden inanların ondan çok şey beklemelerine rağmen orada, o statta dünyada kaç bin seyirci izlerse izlesin yine de yılmadan her şeye rağmen sevecekleri takım olacaktır galatasaray bu maçtan beklediğim gibi 7+ gol yiyerek gelmesi halinde.
içimden geçen skorun 2-1 olduğu maçtır. keita'nın tekrar parlayacağı,dos santos'un ise ispanya halkına ''daha ölmedim'' mesajını vereceği maç.

edit: hiç oldu mu ama eksilemek. keita parlamadı mı yani tutmuş işte
artık başlasın da kurtulalım dedirten maç. sonuç nasıl olsa bellidir. umutsuz olan yazarlar bilmem nedendir bana UEFA da borussia dortmund ile eşleşip "bu iş buraya kadarmış" denilen galatasarayı hatırlattı.
bence düşünülmesi gereken finalde kupayı kimden alıp getireceğimizdir. Mevzu kupa olduktan sonra da Atletico ister istemez teferruattır.
d smartta saat 22.05 te yayınlanacak olan maçtır.
galatasarayımızdan en kötü ihtimalle gollü 1 farklı yenilgi beklediğim maçtır. ayrıca diyemeden geçemiyeceğim;
sizin hayallerinizin bittiği yerde bizim gerçeklerimiz başlar...
galatasary'ın forvetleri defansları sakat bir halde kazanmaya çalışacağı maçtır. açıkçası geçen haftaya kadar -yeneriz la diyordum ta ki atletico'nun barca'yı yenmesinin canlı halini görene kadar.
başıma bir şey gelmeyecekse inin arandığı maçtır.
(bkz: yok mu)
d smartı olanlarından izleyemeyeceği maçtır, paralı mıymış neymiş.
(bkz: biz inandık sizde inanın)

galatasaray'ımıza eski güzel günleri, eski uefa günlerini yaşatması için yalvardığımız maçtır.
reyes in güzel frikik golüyle atletico yu öne geçirdiği maç.
çok pis bir gol.

1-0 atl.madrid önde.
golü yediğimiz maç. 1-0 gerideyiz. lanet olsun sana caner.
manyak bir gol yediğimiz karşılaşma.
dakika bilmem kaç gol reyes. frikikten.
reyes' in annesinin kulaklarının çınlamaya başlamasına neden olan maçtır.
Reyes'in 23. dk da frikikten attığı müthiş golle temsilcimizin 1-0 geriye düştüğü maç.