bugün

Masal dinleyerek büyümüş insandır. Hayao miyazaki var adam bırak izlemeyi yönetiyor bile 80 yaşında.
an ile ülkemizi özetleyen çok güzel bir durum tespitidir. ülkemizde 14 yıldır her kanalda gösterilen "temel reis" çizgi filmini, izleyen 18 yaşını geçmişleri anlatır.
Bizdendir.
cizgifilm ve cizgifilm var. Pepe var buzdevri var.

tabi kulvarları ayrı ama hepsini aynı gördüğü için insanlar işler güçler de Ahmet kuralın örneğini verdim.

oldukça güzel animeler ve animasyonlar var. saçma dizi ve filmleri izlemek yerine onları tercih etmek daha güzel.
South park, the simpsons veya family guy izliyorsa pek çocuksu olmayan insandır.
10 yaşını geçtiği halde çizgi film izleyen insan doğal karşılanabilir. Liseye geçene kadar insan çocuktur ama lisede hatta lise bitince bile bunu yapıyorsa zekasından şüphe edilir. Çizgifilm dediğim çocuklara yönelik olanlar.
yirmi yaşına geldiği halde animasyon, anime ve çizgi karikatür hastası olan insandır. sevilesidir, hayatın gerçeklerinden soyutlar.
aşkın yaşı yoktur.
(bkz: pokemon)
(bkz: saydek)
abilerde kalanlar için bir zaman sonra izlenenek tek şeydir.
looney toones, şirinler, tom ve jerry gibi çizgi filmleri bulunca affetmeyen insandır.
büyümenin insanlara dayattığı kalıplardan kurtularak istediği zaman istediği şeyi yaptığını gösterir. bence 40 yaşında bir insan da salıncakta dilediğince sallanabilmelidir. eğlenmek herkesin hakkı, ve doğal olarak da herkesin eğlencesi farklı şekillerde olabilir. saygı duymak gerekir.
aynı anda 'sadece günde 1 saat izlemekten bir şey olmaz' style cümlesini düşünüp atilla taş'ın yamyam style'sını dinleyen bireylerin patoşik çocukları.
çizgi film seven umdugunu degil, buldugunu izler. ayirmadan hepsini izliyorum.
anime izliyordur o.*
bugs bunny ve sponge bob.
bir şirinler, life with louie, cedric falan olsa şimdi izlesek dedirten baslik. ben hala o eski çizgi filmler olsa izlerim, görünce de izliyorum. 40 yıl sonra da izlerim.
sevimli canavarlar, madagaskar, bir böceğin yaşamı favorileri arasında bulunan insan. (bkz: kendimden biliyorum)
sünger bob'u herhangi bir diziye tercih edebilen insanlardır.
youtube'da sevdiği çizgi filmleri aratan ve türkçe olmasalar bile başında oturup saatlerce izleyebilen, benim gibi insanlardır.
izlemeyen south park , sungerbob, simpsons, family guy, american dad ve Drawn toghter i tanimayan bunyedir net.
Çizgifilmlerde subliminal mesaj araması olası insandır.
iki tip insan vardır.
sünger bob izleyen ve sünger bob izlemeyen insan.
kesinlikle izlediği sağalma çizgi filmdir. gidipte pepe izlemiyordur.
3 yaşındaki kuzeniyle oturup pepee izliyordur. * *
yanağı sıkılası başı okşanasıdır. * * * * (bkz: bir zamanlar taş devri vardı, jetgiller vardı, ayı yogi vardı, iyiler kötüler vardı)