bugün

10 yaşını geçmesine rağmen hala utanmadan ve oralı bile olmadan tutup da çizgi film izleyen insan olmaktır. benim bir kız manitam var, yaşı da 24 aramız da kalsın sütlaç gibi kız yeni buldum nişantaşı tarafından yabancı ama fransız, neyse işte, bu çaya çağırdı evine, vardım baktım ki çizgi film açıktı, ulan bu ne yahu dedim* ayıp ya bunu mu izliyorsun kaşar dedim bir bağardım ayrılıp çıktım, sonra aradı bu beni,

türkçesi şöyle dedi

- bak kaplanım, ben çizgi film hastasıyım işine gelirse ama bu yaptığını unutmayacağım, çok içerledim ve duja gidiyorum!.

dedi, ben de öyle sessiz kalacak göz var mı he heeyt

+ hastiroloji lan denyonun kızı nereye girersen gir bana girmede, lan benim bildiğim kız dediğin insan dediğin 11 yaşına geldiğinde izlemez lan çizgi film zaten kıro musunuz nesiniz arkadaş sayıyla mı veriyorlar üfff yaa kapat tiiiip

diyerek kapattım gitti. o orgazmla da telefonu balkondan fırlattım gitti.*

saçmalıktır bana göre arkadaşlar 11 yaşında bir insanın çizgi film izlemesi, niye 11 i yok 10 neyse bir yere kadar dersin ama 11 deyince o rakamlar hani büyüyor ya, ikisi de 1 1 oluyor ya hani heh işte o zaman olmuyor işte. anlaşıldı mı şimdi?. tamamdır haydi bakalım. mutluluklar.
anime izliyordur anime. hatta hentai.
"onlar çizgifilm değil animeeeeeeee!!!!!" dir.
Eğlenmeyi bilen insandır. izlediği çizgi film bugs bunny ise kaliteden anlayan insandır. Road Runner ile Coyote de eşsizdir.
genellikle belli bir kültür seviyesine sahip insanlar izler. sebebi ise önyargısız oluşlarıdır. izlemeden bilmeden yorum yapmayışlarındandır.

(bkz: anime)

(bkz: death note)

(bkz: akagi)

(bkz: code geass)

(bkz: naruto)

(bkz: ano hana)

not : anime ve çizgi film birbirinden farklıdır fakat amaç trollük olunca açıklamaya gerek duymadım uzun uzun.
alem ne der diye kendinden ödün vermez. bak ben adam oldum trip lerine girmez.
10 yaşında izlemediği içindir.
10 yaşımı geçeli 20 yıl oldu ama ara sıra halen izlerim. çok da mutlu eder beni.
8 yaşında ki yeğenim de bu özelliğimi bilir ve beraber izleriz bazen. Beraber izlerken yeğenimin gözlerinde ki ışığı görseniz. iyiki halen çizgi film izliyorum dedirtir bana. işte şu an aynı yaştayız ne güzel der gibi sevinçle bakar bana * iyiki izliyorum çünkü çocukla çocuk olabiliyorum o an ve sana olan sevgi ve güvenini okuyabiliyorum gözlerinden. bildiğim tek yararı bu bana. gerisi sadece zevk için...
yaşça büyüdüğü halde çocukluğunu azda olsa yaşamaya çalışan bir şahıstır. bende izliyorum itiraf edeyim.
çizgi film izlemenin yaş sınırı mı var diye soruları akıllara getiren bir önerme.
(bkz: önermeni de al git)
(bkz: bu zihniyet animasyon film de izlemez)
21 yaşındayım ama hala tv'de ne zaman tsubasa ve pokemonu görsem durup izlerim.
10 yasindan sonra ozel bir sirkette genel mudurluk yapan kisi siylemidir. 50 yasinda da izliyecegim o ayri ama 10 yas nedir ki?
Çizgi film izlemenin yaşla ölçülebilir bir hede olmadığının kanıtıdır.
Erkeklerin vazgeçilmezidir. Yurt ortamının bir numaralı izlencesidir, bir dönem her yemek sonrası şirinleri izleyip küçümserdik bir nevi erkeğin kendini tatmin aracıda diyebiliriz.
bende arada izlerim. ve çvremde 10 yaşını geçmiş bir çok çocuk. yani abartılacak bir şey değildir.
Ben. Çizgifilmler çocuklar içindir diye birşey yok sonuçta. (bkz: pepe)
:/
izlerim benimdir en sevdiğim şeydir.
az önce Cartoon Network de batman vardı izliyorum tabi amk batman bu izlenmez mi?

tanım: içindeki çocuğu yitirenlerin çekemediği güzel insandır.

örnek: kirara yani ben.
Reşit ve üniversite çağına gelmiş olan bende dahilim bunlara.idollerimse Johnny bravo,garfi,Eric cartman.
arada bulursam jetgils izlemekten büyük zevk alırım, hem de büyük zevk.
benimdir.
Şirinler kadar eğlenceli bir film getir onu izleyeyim o zaman diyen insandır.
tabii ki benim o.

Birde yanında bir prenses varsa bazen dünyanın en güzel eylemi olabiliyor. Birlikte yorum yapa yapa izliyoruz.

korkmayın deneyin bunu ödüllü filmlerden bu hazzı alamazsınız garanti veriyorum.
avatar da çizgi filmdir ama bir dünya harikasıdır.
çok üstüne gidilmemesi gerekendir.
Laff a lympics olimpiyatları bıgün yayınlansa dahil olacağım grup. Gerçek kötülerin hazzı bambaşka.
güncel Önemli Başlıklar