bugün

oradaki liderlere dikkat edin, yakindir yanlarina zalim sifatinin gelisi.
e şimdi bu mitingin sonucunda

filistine ne faydası oldu ?

bir de akabe eski akabe değil

bu kesin.

evvelce hafta sonu yapar katılımı arttırırdı

tavan yaptırırdı.

bu seferki panayır gibi bir şeye benziyordu.

https://twitter.com/YUSUF...status/997490677226332160
-Mavi Marmara için aldığın 20 milyon doları geri ver
-Olmaz
-Anlaşmaları iptal et
-Olmaz
-Ticareti kes
-Olmaz
-ABD üslerini kapat
-Olmaz...
-E ne yapacaksın peki?
-Yenikapıda miting yapacağım.
Tarih israil’i, Tayyibin mitingleriyle helak olmuş bir devlet olarak yazacak!
netenyahu'nun kendisi diyor, rte düşman görünümlü büyük dost diye, başka söze gerek yok. ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz. tayyip israil lehine çok iş yaptı, aleyhine ise bomboş kelimelerden başka bir şey yok.
inşaallah sucuk ekmek dağıtılacak olan mitingdir..

umarım aç dönmem amin..
mide bulandıran riyakarların,insanların gözünün içine baka baka, insanları aptal yerine koya koya oyları gene topladığı, halkı yoksulluk içinde her geçen gün borçlanırken vekillerinin padişah sofralarında kul hakkıyla orucunu açıp, üstüne bunu da bakın biz Allah yolundayız diye lanse eden güruhun bulunduğu insan topluluğudur. Kudüs meselesine değinmeyeceğim bile çünkü artık gülünç olmaya başladılar be bu kadarda dalga geçilmez insanlarla ya ben çiftçi bir ailenin evladıyım orada burada yalayıcılık yapıp haram parayla duyar kasmak cidden gülünç ya.
gerçi meclis de israile yaptırımı red etti

ama

reyiz meydan da israilden aldığı madalyayı

yerden yere atacak.
(bkz: miting kudüs için değil seçim için yapılıyor)
hem israile laf atarken hemde israil aleyhine olan bir davayı reddeten akp nin yeni mitingidir. bu kadar dönen bir parti olamaz.
kazım reyizin ağlamasını bekliyorum. kesin ağlar.

kamera da çaktırmadan çeker.
yandaş yazara göre dünya' da devletin yaptığı ilk mitingtir.

https://odatv.com/devlet-...ng-yapar-mi-18051834.html
https://youtu.be/I92r5a1prHw

En çok kınayan oyları toplar.hadi bakalım.
Türkiye'de siyasetin nasıl işlediğini gösteren bir etkinliktir.Bir miting yap oh sorunlar çözülsün insanlar katledilmesin.

israil'e ve yol arkadaşı ABD'ye somut bir yaptırım uygula da görelim.

Türkiye'de havadan oy kazanmak gerçekten çok kolay.Ey halk lafla peynir gemisi yürümez diye bir söz vardır bilmem bilir misiniz?

Duygularınızla oynuyorlar buna izin vermeyin söylenenlerin bir sonucu var mı bir bakın be bir işe yarıyor mu bir düşünün.

(bkz: Lafla peynir gemisi yürümez)
Bileti olup da gidemeyecek olan varsa haber versin. En az 100 lirayı gözden çıkardım arkadaşlar.
Makarna yoksa katılım düşük olur .
Eyyyyyy amerika, Eyyyyyy iran! Siz kimsiniz ya!? Sabrımızı sınamayın! Sizi şiddetle kınıyorum..... Şu CHP yok mu, şu CHP, hep onun yüzünden.....

Ben söyliyeceklerini söyledim, gitmeye gerek kalmadı.
iyice vampire döndü birileri artık. nerede kan var oradan besleniyorlar. her mantıklı insanın soracağı soru sorulmuş birkaç kez zaten. madem israil terörist devlet madem filistinlilerin yanındayız yenikapı meydanında seçimi etkilemek adına miting yapana kadar israili resmi el ile boykot edelim. askeri anlaşmalar yapmayalım filistinlilere attıkları o kurşunlar mutlaka ki para ile elde ediliyor. parayı da ticaretten anlaşmalardan kazanıyorlar buna mani olalım olabildiğimiz kadar ?
Mağduruz daaa mağduruuuzzz mağduruuuzz da mağduruuuuuzzzz.
Zamanında kendi vatanını bile metrekare metrekare Yahudilere satan araplar benim kardeşim falan değildir.
Kendilerini çok seviyorsanız yallah Filistine satılmış toprakları kurtarmak için savaşa.
https://youtu.be/I92r5a1prHw

Üstteki linkte yapılacakları sırasıyla abdüllatif şener 7 sene evvel özetlemiş.

En fazla yapacağı şey Kınama, lanetleme, bm yi toplantıya çağırma.
Hava gazı Bu kadar.

(bkz: abdüllatif şener in kudüs konusunda döşediği boru).
göstermelik kahrolsun israil nutuklarının atılacağı, az da olsa uyanma ihtimali olan halk kitlelerinin bir kez daha sahte şovlarla beyinlerinin yıkanacağı organizasyon.

görsel
Önce israil ile ticaret yapan siyasi yakınları derhal ticareti bıraksın.

Akabinde israil özür dilemeden kan parası verip mavi marmara'daki olayın üstünü kapatırken kimler iktidardaydı halk bunu unutmasın.

Akp'nin siyasi şovudur. Olan gariban filistinliye oluyor. Siyasal islam oy peşinde.
israil zikine bile takmaz anca iç siyasete malzeme olur.
Daha farkli ve caydirici yaptirim uygulamak gerekir ama göt araplarla olmaz bu iş.