bugün

tam bir orspu çocukluğudur.

balıkesirde gerçekleşmiş. "tecavüz etmedik para verdik de yaptık." demiş bu mına koduğumun gtverenleri. ulan Allahsız ibneler hadi bi halt yediniz bari bi de yaptığınızın bi mantıklı yanı varmış gibi o skik ağzınızı açmayın lan!

allah topunuzun belasını versin ya da sadece 15 dk için halkın arasına bırakılın. o zaman görürsünüz sizi ters yatırıp mı düz skyorlar yoksa....

http://www.haberturk.com/...ngelli-gence-tecavuz-etti

düzeltme: sanırım serbest bırakılmış o 18 yaratık. ulan bunun eksilenecek ne yanı var lan dürzü?

-bu girimi eksi yağmuruna tutan yaratıkların beyinleri neye çalışıyor anlamıyorum. nedir yani ettiğim küfürler mi az geldi? haklısınız bunlara orospu çocuğu denmez ama benim küfür skalam ancak buna yetiyor.
bunu yapanlara orospu çocuğu demek gerçek orospu çocuklarına edilecek en büyük hakarettir.

edit*: hangi zihniyet eksiler bu ve bunun gibi bir entryi?
ibnelik bu kadar mı tavan yapmıştır buralarda?
kendisine hakaret edildiğini sanan, gözüyle değil götüyle okuyan ve bu kadar hassas bir konuyu dahi dalga konusu yapan şeylerle aynı yerde yazdığım için utanıyorum.
öyle bir entry girilirki ya çaylak olunur ya silik. böyle bir durum. *
tam bi şerefsizliktir. iğrençlik, insanlık dışı. gidin birbirinizi .....! ibneler!

edit: sanırım ibnenin birinin zoruna gitti. eksi oy alabileceğim bir görüş belirtmemiştim çünkü.
"Aralarında bir siyasi partinin ilçe başkanı ve yine başka bir partinin kurucu ilçe başkanının da bulunduğu"...

okumakla adam olunmuyor demek.
zikerün ab sini de insan haklarını da !!
idam cezası geri gelsin
pezevenklerin kafalarına direk sıkılmalıdır.
kendilerine de aynı cezanın verilmesiyle intikam alınacak tek hücrelilerin pisliğidir.
(bkz: 40 orospu birlik olsa doğuramaz senden bir tane) dediğimiz kişilerin yapmış olduğu insan sağduyusuna uzak hadisedir.
onları engelli edene kadar sevmek gerekir.
lan nasıl bi sapıklıktır bu? .mına koduğumun ibneleri..
bu kadar mı aşağılıksınız lan?
şu anda sizi benim elime verecekler var ya; zevkten geberirsiniz. o kadar zevk yaşatırım size. engelli gence yaşattığınız zevk(!), size vereceğim zevkin yanında sıfır kalır. ulan diyecek söz bile bulamıyorum.
hapse girdikleri takdirde gerekli cezayı bulacaklarına inandığım insanımsıların yaptığı sapıklıktır.

en güzel ceza böyle insanların isimlerinin deşifre edilmesi olur. her yere yayacaklar böyle.
başımın sol yanından, kalbime komple bir ağrı girdi lan, yemin ederim böyle bir orospu çocukluğu olamaz. şerefsizim canlı canlı siklerini kesip yedireceksin o orospu çoocuklarına. allah ım bu nasıl bir şeydir. ey türk polisi o copları bu piçlere sokmazsan yazıklar olsun sana.
insanlık dışı bir olaydır, sorumluları bulunup cezalandırılmalıdır.

yapanlarda allahtan bulsunlar demek zorundayım çünkü ortada ne polis var ne de devlet.
yazık ki damat koğuşunda kimse kendilerine para vermeyecektir.

(bkz: barda)
dualarının sonlarına 'beni, ailemi ve bütün inananları koru.' ekleyen müslümanların, bu eylemi gerçekleştiren kişilerin selameti adına iyi dileklerde bulunmuş olma ihtimali mevcuttur.

kabile üyesi olmanın kötü yanlarından biri de bu maalesef.
ceza evine girdikleri takdirde bütün ceza evinin üzerinden geçeceği 18 kişidir. daha sonra halka açılmalıdır. *
hiç uzatmaya gerek yok düpedüz orospu çocukluğu.
türkiye'nin çivisinin çıkmış olmasının kanıtıdır. en kötüsü de hakettikleri cezaları almayacak olmamalarıdır. nasıl bir cezayı hakederler hayaledemedim birçok şey geçiverdi aklımdan.
hadım edilseler de sonra gözlerinin önünde.. neyse aileyi karıştırmak olmaz onlar da utanç içindedirler belki de..
eli çükünde gezen erkek topluluğuna sahip olunduğunu nasılda kanıtlıyor bu olay. sen misin çocuk büyürken bir bok gibi oğlum hadi amcalarına pipini göster diyen ?
insanlığın iğrençleşme sınırlarını ne kadar zorlayabildiğini kanıtlayan olay. biz mi çok abartıyoruz da bi hayvana bu kadar ahlaki değer yüklüyoruz acaba?
bilmiyorum. ama şu var, insanlık kendisine yüklenen ahlaki sıfatları doğduğu gün almadı. yavaş yavaş, evrile evrile kazandı onları. işte, belki de bu hayvanlar, yani sizin şu an orospu çocuklarrrııı, bunlara elektrik vericeksin homuğaoyim dediğiniz kişiler belki de geçmişten gelen ve içgüdülerinde yaşattıkları vahşi hayvani duygularından henüz kurtulmamış olabilirler.
örnekleri var bu tarz olayların. habil-kabil hikayesinde nasıl bi kardeş katli varsa, günümüzde de var. insan yaşadıkça dünyada içindekilere şaşırmamayı öğreniyor merak etmeyin. yavaş yavaş, evrile evrile.
bir insana tecavüz etmek zaten bir vahşetken, engelli bir gence tecavüz edebilmek için çok farklı bir yaratık olmak gerekiyor. gerçekten aklım almıyor. diyecek kelime bulamıyorum ben. ve bu haberi duyduktan sonra gerçekten kendimi iyi hissetmiyorum. yazıklar olsun.
hapisten sağ çıkarlarsa ne mutlu onlara.
arkadaş idam cezası kalksa da bu söz gediğe oturur;

sallandıracaksın bunları taksim meydanın bak bakalım bi daha yapabiliyorlar mı!

orosğu çocuğusunuz oglum.!
okuması bile adamı kahrediyor.
şeriat kuralları geri gelsin dedirtecek harekettir. keseceksin siklerini bunların, nasıl şerefsizliktir lan bu.

bu adamların mahkemeye götürülmesi için kullanılan aracın benzinine, bu adamların başında nöbet tutmak zorunda bırakılan jandarma erlere, bu adamlar için yapılacak yazışmalardaki kağıda, mürekkebe, harcanan elektriğe, bu adamların içerde yediği içtiği herşeye, tükettikleri herşeye yazık, ziyan.

çin deki gibi olmalı ya da, onbeş dakikada yargılama bitmeli bir stadyumda kafalarına sıkılarak idam edilmeli, kurşun parası da ailelerinden alınmalı.