bugün

(bkz: kendini bir bok sanmak)
(bkz: zaten bir bok olmak)
ne yalan söyleyeyim beni de kıskandırmış olay.

hemen gidip evrakta sahtecilik yapıyorum. benim de yaşamam lazım bu deneyimi.
adi suçlardan ıslahevine girip popişi pampişlenmiş bebelerin haykırışıdır.
Ayrıcalık değil bu bir kusurdur. Daha 17'de 2 ay ise 30'ü zor görür fikrimce.
(bkz: ev hapsi)
(bkz: iyi bok yedin)
(bkz: Soran oldu mu)
(bkz: suç işlemeyi bir bok sanmak)
çinçin e bekleriz.
ne disco'nun ne hapsin öyle fiyaka katacak bir yanı yok. yarrak gibi oturmuşsundur, belki 2 kitap okumuşsundur. günde 3 sigara hakkın vardır. ama sivildeki hapiste birilerine çay götürmüş ve tuvalet yıkamışta olabilrsin ahaahaha..

şimdi siktir git burdan liseli.

not:sivilde 1 gece nezarette geçirdim.
askerde 14 gün disco cezası aldım. zorunlu kitap okumak diye ceza mı olur lan? bertrand reyizle orada tanıştım.

editnot: 17 yaşındaki çocuğu hapse atıyorlar mı ki la?
Sicili lekeli olmakla övünmek.. Kimisi de yıllar sonra çıktığında hiç o günlerden bahsetmek istemez.. Sorulunca yüzünü çevirir geçti gitti der.. O mu adam bu mu bilemedim..
kan bağış formunda ''en az 3 gün hapis'' yatılıp yatılmadığının sorulmasının sebebini öğrenmiş bebenin hezeyanıdır.
acıdı mı popişin güzelim?
Bununla övünecek zekaya nasıl geldiğini merak ettim . Umarım annen ve babanın hayatlarında ki tek hatasın .
(bkz: çok hojdir ama bizena)
Okul bahçesinde bir gün geziyordum,
Hoca çağırdı 'Public agent buraya gel.'Buyurun hocam'. Dedi 'Çıkar kalem. Belimden 7.65i çıkardım.
Dedi 'Çıkar defter.Mahkeme kağıtlarını çıkardım.
Dedi 'Çıkar harita. işte güzelim orada senin benim vücudumda bıraktığın,
Üç beş tane jilet yarası var ya,
işte onları çıkardım
Hoca dedi 'Bunlar ne?' Hocam üç beş jilet yarası,
Sanki sanırsınız ki psikopatın Allah'ı.
Ama bilmezsiniz ki o üç beş jilet yarası,
Ela gözlü sevdiğimin hatırası.
Çal keke çal.
görsel
Beyin yaşın kaç acaba diye sordurur.
En delikanlı sensin dedirtecek olaydır. Yalnız sözlük bu kadar delikanlı değil onu napıcaz.
Annesi tarafından kıçına terlik atılıp oda hapsine gönderilmiş ergen beyanı.
Azizim keske bunu bi marifet olarak yazmasaydin . iyi günler
17 yaşındayım ve hayattaki bütün zevkleri tattım ama bu zevki tadamadım.
Bi gün arkadaşlara cebime uyuşturucu koyup kendimi ihbar ettirirsem rahatça yaşayabilirim bu zevkide.
Annesi tarafından odaya kitlenen çocuğun itirafı. Evet.
voav dedirten başlık.
yıl 2015..

sevgili günlük, az önce gardiyanlar tarafından koğuşuma getirildim.. cebime koyduğum uyuşturucular sayesinde buradayım.. yo yo bana darılma günlük.. zira heyecan yaşamak, farklı insanlarla farklı deneyimler kazanmak için bunun olması gerekiyordu.. zaten çok uzun değil 2 ay gibi kısa bir süre sonra buradan çıkmış olacağım.. gençliğimde yapamadığım heyecanları ileride keşke yapsaydım dememek için cebime esrar koyup kendimi ihbar etmem değerdi doğrusu... düşünsene günlük hayatı dolu dolu yaşamak.. insanın ileride torunlarına anlatacağı çılgın hikayeleri olmalı yahu değil mi?

yıl 2065..

sevgili günlük bugün koğuşta 50. yılım. artık iyice yaşlandım ve galiba son günlerim.. gençken 2 ay yatar çıkarım diyerek cebime koyduğum o esrarların beni bu hale getireceğini tahmin edemedim.
3 yıl simitçilik, 6 yıl karate, 3 yıl amelelik, 2 yıl pezevenklik, 7 yıl kaportacıda çalıştım diye devam eden söz.
" Aferin la erkek olmuşsun " Böyle erkek kalmaya devam edersen 6 ay hastanede daha sonrada mezarda yatarsın.