bugün

Humanisttir.
Rahattır efendim. Pişmanlık cekmez ilerde.

Ek: ergenliğin bitişi olan 21 yaşına kadar ilişkiye girmemiş erkek bu tür şeyler düşünerek kafayı yemez, o zevki tadan için ise iş işten gecmistir. Ben demiyorum bunu yaşayanlar diyor.
normaldir.daha erken.ileride cok olur.
gayri safi millidir.
u19 takımında yer alıyor olabilir.
normaldir. reşit olmadan milli olmayın çocuklar ileriki hayatınız sikmeyin.
dünyada yaşamıyordur günümüzde.
normal, mantikli, bakir, ilerde evlenicegi bakire kadina saygi duyan erkek.
pipisi öpülesidir.
Evet, beni tarif etmişsiniz. Bakirim ve de evleneceğim kişiye saygı duyuyorum.
masturbasyoncu ve hiperabazandır.
Yaşı itibariyle henüz ümit milli takımda yer almaktadır.
Çekingen ve ortam erkeği olmayan erkektir.
Normal bir erkek Çocuğudur. Hayatının ilk deneyimini para karşılığı aşk satın almayı değil aşkı bulmayı beklemiş mantıklı ve sağlıklı bir birey olma yolunda emin adımlarla ilerleyen erkektir. Adamdır. Emin olun bu yazıyı okuyan bir ergen kardeşimiz varsa tavsiyemdir hiÇ beklediğiz ve sizi heyecanlandıran birşey olmayacak. Kendinizi tramvaya sokmayın genÇler.
yazık olan çocuktur. 16 yaşında milli olma duygusun tatmamış, tadamayacaktır.
iyi aile çocuğudur, çekingendir, evlenilecek erkektir, bende 19 yaşındayım ve milli olmadım, bunda ayıp olan bir şey yok bence ayıp olan kız kişisi kızlığını koruyorken sizin nasılsa bir şey olmuyor diye bunu yapmanızdır, bence bu şerefsizliktir.
net sağ elinde nasır vardır.
30'una merdiven dayayıp da şanssızlıktan bir türlü aşkı yakalayamayan, dini veya vicdani inançları gereği geneleve gitmek gibi prensipleri olmayan adamların var olduğu bir ülkede hiç de geç kalmamıştır. rahat olsun, çevre baskılarına boyun eğmesin ve bu durumunu asla kafasına takmasın. çünkü hayatının aşkını bulduğu zaman kazanan o olacak.