bugün

bursaspor'un yatak serip yatacağı maç. daha başlamadan belli yürüyecek halleri yok.
burak yılmaz kendini atmaya başladı daha dakika 2.
burak yılmaz'ın kendini atmaktan ziyade rakip oyuncu tarafından düşürülmüştür. *
fenerbahçe taraftarının renk değiştirmeden uzaktan uzağa takip edeceği maçtır.
renk değiştirenler belli.
canlar, haydi giyinin bakalım bordo mavi formalarınızı.
giray'ıN TOPU çizgiden çevirdiĞi MAç... altıma ettim amk.
trabzonspor taraftarının bariz küfür ettiği karşılaşma.
çok çekişmeli eşit şartlarda olan takımlardır ama üstünlüğü trabzonun kurcağından şüpem yok.
eğer trabzonspor yenerse fener bülbüllerinin üzüntüden kahrolacakları, bursaspor yenerse fener bülbüllerinin götlerine kına yakacakları maç.
Trabzon meydanındaki trabzonspor taraftarından geliyor;

Ulan bu amına koduğumun evlatlarını biz geçen sene şampiyon yaptık şimdi niye satmıyorlar ulan maçı.

edit: Ulan ne eksiliyosun birader ben mi söyledim lan.
ivankov'un sakatlanıp yerini 2. kaleciye bırakacağı maçtır.
ivankov aniden sakatlanmıştır sanki bu filmi biz gençlerbirliği maçında izlemiştik.
bursanın devredeceği maçtır.
niye hemen ivankov' un bilerek çıktığı gelir ki akla. belki gerçekten sakatlanmıştır. bakıp göreceğiz.

not: fenerbahçeliyim.

not 2: 1-0 oldu. bir şey demeyeceğim.
burak yılmaz'ın golüyle 1-0 olan maç.
ts'nin taktığı maç olmuştur. gol burak. 1-0
gol. burak attı. dakika 42.
an itibariyle trabzonspor'un 1-0 öne geçtiği maçtır.

şampiyon biziz diyorum da..
spiker'in burak diyerek boşaldığı maç. amk anons yapan kişi bağırmadı lan o kadar. hanginiz trabzonlusunuz?
Meydanı yıktılar. Silahlar patladı birazdan atom bombası atıcaklar sikmeseler bari.

edit1: başka edit olamayabilir can güvenliğimiz tehlikede biri tsk'ya haber versin polisin bi sik yaptığı yok. sos.
ivankov sakatlanmıştır (dejavu) ve an itibariyle Trabzonspor gol atmıştır.Vatana millete hayırlı olsun ne kaliteli bir ligimiz var değil mi.Avrupada ki başarımızın(!) sebebini seyrediyoruz iki gündür.Teşekkürler Gaziantep,Teşekkürler Bursa.

edit:eksileyen arkadaşlar,entry ye dönüp baktım,küfür yada hakaret içeren birşey yok,neden eksiledeiğinizi yazabilirmisiniz lütfen,bir hata yaptıysam öğreneyim ve düzeltmeye çalışayım.
bursaspor'un yatacağı karşılaşma.

bursaspor settings - bucaspor mode: on
trabzonspor un 1-0 öne geçmesi üzerine fener kargalarının ''gak, gak bursa maçı sattı'' diye ötmeleri beklenmektedir.
bursa gol yemiştir.

(bkz: ya ne olacaktı)
ivankov çıktı ve gol oldu.kaliteli maçın kısa bir özeti.
maçı izleyen bir fenerli olarak burak kazmasının golden önce o çalımı atabileceğine inanmıyorum.

(bkz: yataş)