bugün

cezayir geçen dünya kupasındaki gibi defans ağırlıklı oynarsa maç tek kaleye döner ve belçika bir şekilde golü bulup maçı alır.

skor tahmini 2-0.
eden hazard'ın hat-trick yapacağı maçtır.
Dünya kupasında bugün tsi 19.00 da oynanacak maçtır, cezayirin turnuvadaki tek ay yıldızlı takım olduğunu hatırlatmaya gerek yoktur elbetteki.
1-1 berabere bitecek maç.
3.5 üstü oynamanın mantıklı olduğu maç.

diğer maçlar şu şekilde.

116 0/1
114 3.5 üst
115 3.5 üst
Cezayirimizin sömürgeci ibne belçikalılara 3-4 gibi sallamasını umduğum maç, götüne pigme girsin belçika!
dünya kupasında favori takımım belçika diyebilirim fakat sırf o ay yıldızdan dolayı bu maçta Cezayir'i destekliyorum.
Saldır Cezayir!
Süpriz olarak tuttugum takim olan belcikanin fark atacagini bekledigim mac.

Edit: müslümanlik geregi cezayirin yenmesini elbet isterim ama gercekler acidir.
belçika'nın net olarak kazanacağı maçtır.bu dünya kupasındaki belçika takım kadrosu bir hayli iddialı ve güçlü bir kadro. Thibaut Courtois,Eden Hazard,Marouane Fellaini,Adnan Januzaj,Axel Witsel,Daniel Van Buyten,Kevin de Bruyne gibi yıldız ve yıldız adaylarıyla kupada bir sürpriz yapacaklarını ve çok takımın canını yakacaklarını düşünüyorum.tabiki de hiçbir maç oynanmadan kazanılmaz.iyi ve yetenekli kadrolarında hüsranlar doğurabileceği gerçeği de ayrı bir tartışma konusu.ayrıca bakınız;
(bkz: http://www.yarisaha.com/taktik-analiz-belcika/)
Berabere yada skor fark etmeksizin cezayirin 1 farklı galibiyetiyle biteceğini tahmin ettiğim maç, belçika güçlü görünebilir ancak cezayir takımının atletik kapasitesi kesinlikle göz ardı edilmemelidir, cezayir yakaladımı affetmez.
yaptıkları işe duyduğu saygı bakımından belçika yı destekleyeceğim müsabaka. işini ciddiye alan, altyapıya yaptıkları yatırımlar bakımından bu saygıyı hakediyor.
Cezayire şans vermiyorum Belçika tereyağından kıl çeker gibi bu maçı alacaktır.
Cezayir koydu çocuğu. 0-1.
demiştim demeyi sevmem ama cezayirin sürpriz yapacağını ve oldukça genç, istekli futbolculardan oluştuğunu demiştim.
Hakemin Belçika lehine gereksiz bir frikik verdigi maç.
5 tane maldanoyu bir arada düşünün, hah belçika ortasahası size
ilk maçtan kuponu yatıracak maç. belçika yemeden 3 gol atmazsa tabi. *

edit: atamadı.
dünya kupasında şuana kadar verilen en net penaltı ile cezayir 1-0 öne geçmiştir.

belçika'da mirallas ve fellaini oyuna girmezse oyunun belçika lehine dönmeyeceği aşikar.
Fellaini ve mertens'in ikinci yarıda attıkları gollerle 1-0 yenik belçika'nın 2-1 öne geçtiği 2014 fifa dünya kupası maçıdır.
tuttuğum belçika tam fos çıktı derken son 30 dakikada coşan fellaini ve mertensin golleriyle 2 1 öne geçti.
Cezayir milli takımının 1-0 öne geçip 2-1 kaybettiği maç, cezayir öyle bir futbol oynadı ki sinirden duvarları yumruklamak geldi içimden lan sen milli futbolcusun nasıl 3 metre ötene yanlış pas verirsin, belçika takım halinde senin sahandayken neden topu onların sahası yerine taca, kendi savunmana falan gönderiyorsun nasıl kontra atak takımısın sen? açık açık söylüyorum cezayir ileri iki tane top atsaydı bu maç en kötü 1-0 biterdi çünkü belçikanın defans yapmak diye bir derdi olurdu. cezayir milli takımındaki oyuncuları tanımıyorum ancak eğer gerçekten çoğu fransa genç millide oynamış oyuncularsa vahit reyiz takımın amına koymuş resmen, bu takım ugandaya falanda yenilir bu saçma sapan futbol anlayışıyla. ancak herşeye rağmen hala viva algeria diyorum
vahit reyiz tarafından sikilen maç, stadda izleyenlere acıdım resmen.
Cezayire yazık olan maç.
fellaini'nin oyuna girdikten 3-5 dakika sonra güzel bir kafa golü atarak skoru dengeye getirdiği karşılaşma olmuştur.