bugün

cezaevinde olan bir teröristin gece yarısı attığı tweettir.

tweet şöyle;
https://twitter.com/hdpde...tatus/1658206413368205314

"Umutsuzluk yok. Çok defa kazandık, yine kazanacağız."

sen kimsin ulan terörist?
ne zaman, nerede, kiminle birlikte neyi kazandın?

kıymetli chp'li arkadaşlar.
bu kandil'in itleri, sizi davar güder gibi güdüyorlar.

chp ve chp seçmeni bu terör beslemelerine muhtaç değildir. muhtaç olduğunuz kudret damarlarınızdaki asil kanda mevcuttur. bunu asla unutmayın arkadaşlar...
Bu adam nasıl olup da, cezaevinde elektronik eşya kullanabiliyor?
Yukarıdaki 2 cümleyi uzata uzata haftalardır anlatıyorum, sanıyorum daha sıkıcı bir biçimde..
olay basittiir hesabı birlerinin elindedir o kişi de selonun adına tvet atar bu kadar basittir. reis seçimi kazanırsa ben ne yapacağını gayet iyi biliyorum. evet..
Ulan bu Selo içerde bizden fazla et yiyordur.

Biz dışardayız ama kürek mahkümü gibi beslenmek zorundayız %70.

Dışarda
Selo içerde diye mast yaparken bunları da düşünün.
Yok lan olur mu hdp masada yok. Chp hdp ile ittifak kurmadı.
görsel
çok defa kazandık derken galatasaray maçlarından bahsediyor galiba. 4 duvar arasında olunca ne hale gelmiş.
--spoiler--
chp ve chp seçmeni bu terör beslemelerine muhtaç değildir. muhtaç olduğunuz kudret damarlarınızdaki asil kanda mevcuttur.
--spoiler--
dün bir oktrolün paylaşımını gördüm ysp'ye oy veren kürtler bütünleştirici akp ve mhp'ye atan iç anadolu ve karadeniz türkleri bölücü yazmış. böyle aptal bir zihniyetin 13 yıldır seçim kaybeden 75 yaşındaki bir moruk tarafından davar gibi güdülmesini garipsemiyorum açıkçası.
CHP'lileri heyecanlandıran tweet'tir.
Böyle tescilli bir terörist, chp kitlesini davar güder gibi güdüyor ya ona yanıyorum, Atatürk'ün partisini ne hale getirdiler, ondan sonra Erdoğan bizi neden her seçimde yeniyor diye ağlıyorsunuz lan işte, pkk 'lı bir köpeğin son zerzenişleridir, ömür boyu inşallah hayatını bir hücrede geçirirsin allahın pkk' lı şerefsizi, chp' li kardeşlerim kendinizi bu pkk' lı şerefsizlere kullandırmayın, zaten yenilginizin asıl sebebi hdp ile ittifak halinde olmanızdır, buda milliyetçi oyları Erdoğanda birleşmesine neden oluyor, bu hdp denilen bölücü terör örgütünün siyasi kolunu ve destekçilerinide chp 'den ihraç edin.
Hdplilerle ortaklığını bitiremez kılıçdaroğlu. Mümkün değil. Zaten onların oyu sayesinde bu kadar oy alabildiler.
Karşı komşum van'lı. Evinde pkk bayrağı var. Kadın chp'nin seçim çalışmalarında çalıştı ve bana "seçim bir geçsin de kazanacağız nasıl olsa o zaman bana kalıcı iş ayarlayacaklar, yakalarına yapıştım bırakmam" dedi. Bunlar acayip kaynaşıp, sıkı fıkı olmuşlar.

Eski bir chpLi olarak yazıyorum CHP'yi mahvettiler.
güncel Önemli Başlıklar