bugün

(bkz: peri masalı)
lig tarihinin belki de en hakedilmiş şampiyonluğu. ertuğrul sağlam'a, yönetime, futbolculara, ve muazzam bursaspor taraftarına helal olsun. kutlayın doyasıya, gün sizin gününüz.
(bkz: cadde şampiyonluğa hazır)
5. büyüğün olduğunun göstergesidir.
tarihe tanıklığın cümleye dökülmüş halidir.
bir beşiktaşlı olarak tebrik ettiğim, analarının ak sütü gibi helal şampiyonluktur. hayatta ilk kez beşiktaş'ın mağlubiyetine sevindim. fener göt oldu ya, yeriniz cennette garanti timsahlar.
koyu bir fenerbahçeli olmama rağmen,futbol dostluktur.
lige kattığın güzelliklerden ve şampiyonluğundan dolayı tebrikler bursaspor.
(bkz: 16 mayıs 2010 bursaspor un lig şampiyonu olması)
28 sene mi olduuuuuuuuuuuu ohaaaaa fenerbahçeeeeee...
o sene bu sene dediler ve bunu ispat ettiler. tebrik ediyorum. yaşadığım şehrin takımı en nihayetinde, bu başarıya seviniyorum.

fakaaat;

bu gecenin asıl şampiyonu ertuğrul sağlamdır. malum alacağı parayı katlamıştır.

sevinmek tamam, kutlamak tamam da hastaneye giden dikkaldırım caddesi şu anda kapandı. korna sesleri, bağrışmalar vs... bu ülkede doğal gaza, elektriğe, suya ne zamlar geldi, ekmek 5 lira oldu dese rte, eminim bu kadar büyük bi kalabalık toplanmaz.

bilemiyorum bu neye dalelet ediyor. toplumca ne kadar sporsever olduğumuza mı, yoksa ilgilenilmesi gereken şeyleri bi yana bırakıp bunlarla uğraşmanın daha sağlıklı olduğuna inandığımıza mı.
bugün 13. yıldönümüdür.
13 yıl geçmiş aradan, hala başımız dik, hala gururluyuz.
çünkü bizler şampiyon takımları sevmedik, tuttuğumuz takımı şampiyon yaptık.

Bir gün mutlaka yine döneceğiz. yine geleceğiz. 30-40 bin kişilik deplasmanları tüm ülkeye yeniden göstereceğiz...

Sene 2010 Mayıs 16,
Bitirdik biz saltanatı.
Teslim aldık istanbul’u,
Gözün aydın Anadolu...
13 yıldır dönecekler, geldiklerinde biz aynı biz olmayacağız ama.

ayrıca bizim takoz ibrahim toroman'ı anlamamaları haksızlık olmuş.