bugün

Az önce aldığım bir bilgiye göre gaziantep 500 evler civarında bir canlı bombanın kendini patlatması sonucu gerçekleşen olaydır. Bölgede yaralılar olduğu söyleniyor, umarım can kaybı olmaz. Olay çok yeni olduğu için henüz ajanslara çıkmamış. @think bildirdi; hücre evi baskını sırasında canlı bomba kendini patlatmış.

dha kaynağı: http://www.dha.com.tr/gaz...epte-patlama_1352574.html

gedit:imla
gedit 2: kaynak eklendi.
umarım ölen olmaz.
Hain fetö ve diğer mihraklar boş durmuyor.
umarım asparagas duyumdur.
herşeyi hemen feto ya pkk ya bağlamayın her patlamanın sorumlusu aslında biraz da ülke olarak biziz.
Doğru olan patlamadır. iki defa sesi duyulmuştur.
canlı bomba yakalanacağını anlayıp kendini patlatmış.
Şerefsizlerin işidir.

O değil de, nasıl ohal lan bu?
Yanlış duyumdur umarım.
(bkz: orospu çocukları)
Gaziantep'te patlama!
Gaziantep'te Üniversite Bulvarı'nda patlama meydana geldi. Bölgeye çok sayıda ambulans ve polis ekibi sevk edildi.

Gaziantep'te polis ekipleri, Üniversite Bulvarı'ndaki bir hücre evine baskın düzenledi. 2 canlı bombadan biri yakalanırken, diğeri kendini patlattı. Bölgeye çok sayıda ambulans ve polis ekibi sevk edildi.

Yusuf KILIÇ/GAZiANTEP

Habertürk.
Günlerdir şehirde arama yapılıyor. Avmlere yaklaşamıyoruz. Doğru olabilir. Söylenen yerde çoğunlukla öğrenciler kalıyor.
Yine şans eseri hayatta kaldığımız günlerden biri diyeceğim fakat bu sefer uyuyordum. Yaklaşık 8 bina ileride yaşanan patlamadır.
2 canlı bombadan biri yakalanırken, diğeri kendini patlatmis.
bir insan neden canlı bomba olur ki.
yakalanacağını anlayan teröristler kendini patlatmış. gebersin köpekler. umarım halka ve polisimize zarar gelmemiştir.
Maalesef doğruymus. Iki kişi de çarşaflıymış. Isidin hucre evi diyenler var.
Maalesef şehit ve yaralılar varmış. Allah belalarını versin bize bunları yaşatanların.
(bkz: yeni türkiye)
3 4 sokak altımda olan patlamadır bombalar bana doğru yaklaşıyor dostlar kıl payı yaşıyorum .
ohalde patlıyoruz.
üç polisimiz ölmüştür, yalan haber değildir.
görsel

200 metre ötemde gerçekleşen patlama. malesef 3 polisimizin şehit olduğu söyleniyor.

görsel

görsel
Duztepe mahallesindeki Cem evine saldiri planini yaptigi istihbarati alinan teroristlerin hucre evine yapilan baskinda gerceklesen patlama. şimdiki sayiya gore 3 sehidimiz var. Onlar daha buyuk bi patlama olmasin diye canlarini feda etti belki de benim akrabalarim olecekti. Sehitlerimize allahtan rahmet diliyorum ruhlari şad olsun. Terore lanet olsun.
suriye döndük emeği geçenlere teşekkürler, musuldaki işidlileri de şimdi türkiyeye sürüyorlar, artık hiç bir yer güvenli değil, nüfüsun yarısı açlıktan kırılıyor, reisiniz paraları çarçur ediyor bütçenin ammına koyuyor, bu koyunlar hala reis diyor vay anasını, parası yoktur yemeğa atla gider sıçmağa durumu tam bu işte, eserinizle gurur duyun koyunlar, alın size yeni türkiye.
3 polisimizin şehit olduğu hain saldırıdır.