bugün

penaltısı penaltı olmayan maç. ulan tüh yazıklar olsun...
3-2 BEMBA BAAAAAA.
erken yaşlandım şu beşiktaş yüzünden. ulan son 10 dakikada neler oldu be. allahım sen aklıma mukayyet ol yarabbi. küçük çocuklar beşiktaş'ı tutmasın olm. bütün anne-babalara söylüyorum bak. çocuğun 10 yaşında saçları ağarır vallahi.
Oooo hakemle şaka şukayla götürülen bir maç daha.

(bkz: Süleyman Saba sezonunun yavaş yavaş belli olması)
beşiktaşın haksız bir penaltıyla kazandığı maç.
Olağanüstü eyyamın döndüğü maç.
Kartal timsahı terbiye etti.
beşiktaş'ın adeta bir 'fenerbahçe penaltısı' ile galip geldiği mücadele.

renklisi renksizi yok ulan işte, üçünüz de kahpesiniz.
böyle hakemlerin allah belasını versin. neresi penaltı bunun.
süleyman seba sezonunun getirilerini gördüğümüz maç. beyler kimse kusura bakmasın ben o topçu (motta ydı sanırım) düşerken hakem koşunca 'aha kendini yere attığı için sarı yicek' diye bekliyordum hakem koştu bursaspor'lu topçuya kırmızı verdi.

demba ba da, anarşist takılan çarşıya tekbir çektirtti ya bravo.

merak etmeyin, şampiyon cimbom diye yazdıracağız hepinize bu sene.
nefesimiz tutarak izlediğimiz bi maç daha.
demba ba varsa sıkıntı yok.
evet kerim frei her zamanki gibi sonradan girip imzasını attı sahaya.
sosa ve gökhan töre çok başarılıydı.
gökhanın golü zaten ayrı bi başlık konusu.
gerçekten pazar günü bu sıkıcı pazar gününü destansı bi güne dönüştüren beşiktaşıma teşekkür ediyorum.
utanmadan kendilerini beşiktaş ile bir gören sefilleri yine hoplattığımız maç.
https://pbs.twimg.com/media/Bj1un9RIQAAQkVR.jpg
demba ba'nın haksız penaltıya secdeye yattığı maç olmuştur. sorsan şerefli ikincilerdir ama.
nasıl bildim sonucu dedirten başlıktır. başlığın 2.sayfasında 74.cü mesajda, daha saat 16.21 iken, ve beşiktaş yenikken, bjk 3-2 yenecek demiştim. ee kahin değiliz, neyin ne olduğunun farkındayız sadece!
dem babanin ucluyle galibiyet sevinci yasattigi mac. renkliler bozardi gibi. *
veli kavlak'ın hareketi ikinci sarı görmesini gerektirmiyordu. hatta faul bile değildi.

fernandao denen arkadaşın uçan tekmesinden dolayı kırmızı görmesi gerekirdi.

verilen penaltı verilse de verilmese de tartışmaya açık olurdu.

bu kadar net.

beşiktaş maçı hak ederek kazanmıştır. izlemeyen saçmalamasın.
Fernandao'nun tekmesine laf edemeyenlerin bu nasıl penaltı diye ağladığı maç. Hassiktirin siktirin diyoruz.
MaÇ sonunda en büyük oh Çekmeyi abitoğlu yapmıştır. Fernandao ya sarı kart verdi inanılmaz.
(bkz: http://inciswf.com/1571inciv3139708.swf).
maç neticesinde yenilen bursaspor ancak ağlayan niyeyse fenev. rıdvan hüngür hüngür...
Bu gün Beşiktaş sadece Bursaspor'u değil aynı zamanda makus talihini ve itilaf kuvvetlerini de yendi.
spor toto tiyatro ligi'nin 20. perde maçı. ulan kendilerine çalınsa şu penaltı 1 ay ağlarlar hakkımızı yiyolar ühühü diye.
Pozisyon net penaltı. Son birkaç senede izlediğim en güzel maçtı. Beşiktaş hak ederek kazandı. Sezon başından beri Bedava pen6 atanlar bok atmasınlar. Beşiktaş koydu! Demba ba ve gökhan abi siz nasıl topçusunuz. helal lan size. Ayrica fernandao nun pozisyonu net kırmızıydı. Off çok iyi maçtı. Özellikle kerim ve oğuzhan oyuna girince çok net beşiktaş maçı tek kaleye çevirdi. ve inanılmaz geri dönüşlerle kazandı. bursa da çok iyi takım. Hakkını teslim etmek lazım. Maç gitti geldi. Harun inanılmaz toplar çıkardı bu arada. gökhan, kerim ve demba ba farkıyla beşiktaş çocugu koydu. Bir galatasaraylı olarak bu galibiyetlerine inanılmaz sevindim. o değil de birilerine çok fena koydu hahaha. Lider olcaktınız 5 dakka daha dayansaydı bursa hahaha. beşiktaşı kutlarım.
beşiktaş klübü kurulduğunda daha karesioğullarına bağlı olan yeşil beyaz renkli sefil anadolu takımına haddini ve çapını öğrettiğimiz maç.
Topsasa ve diğer renklilere öyle böyle girmeyen maçtır.
güncel Önemli Başlıklar