bugün

belki hollandanın arkasında 15 temmuz var.
15 temmuz'un arkasında 14 Temmuz yok mu ya?
laleciler göt lalelerine darbe yaptıysa demek.

(bkz: fetullah gülen aslında hollandalıdır)
oğlum bir karar verin lan.
kim var 15 temmuz'un arkasında ?
ya bir gün feto var diyorsunuz, başka gün abd var diyorsunuz, sonra kemalistler var diyorsunuz, daha sonra almanya var diyorsunuz, şimdi de hollanda var diyorsunuz.
sırada kim var ?
esad mı ?
Fetö dememiş miydiniz lan? Yine mi kandırıldık?
(bkz: uçan hollandalı fetö)
bunlar faşist ,bunlar laleee yahu bunlar portaakal. ahh değerli kardeşlerim ahh.
sırasıyla abd, rusya, almanya ve şimdi hollanda. sırada hangi ülke var bilmiyorum. muhtemelen bu tayfa sonunda "türkün türk'ten başka dostu yoktur." diyecek. hayır, biz söyleyince kabahat oluyor da o yüzden şeyettimdi.
görsel
şu adamı ve şu sözü savunabilecek bir akpliyle tanışmak isterdim.
15 temmuz un arkasında aslında faroe adaları var.hatta feto da o adada yaşıyor .bilip bilmeden sallamayin.
(bkz: tabi lan manyak mısın)
şaka sandım değil. ismail kahramanı hangi enstitüde yatırdıkları konusunda şüphelerimi derinleştirmiş beyandır.

tek iyi tarafı, sözlükteki nüktedan yazar sayısının hiç de az olmadığını görmemi sağlamıştır. özellikle (#36009880) Ahmet özal a dönmek lafına hala gülüyorum.
bu gazla gidersek sırasıyla uganda, trinidat-tobago, burkina faso gibi dünya güçleri de 15 temmuzun arkasında olabilir. iyice cılkı çıktı.
bu beyanlar ile fetö sulandırılıyor aslında. son aylarda bu açıkça belli oluyor. en olmayacak isnatlar ile halihazırda varolan suçları örtmek için böyle bir yöntem kullanılır.

bunu abd başkanı bile yapar. rusya ile alakalı ajanlığa, putinde mahrem görüntüleri olduğuna dair hikayeler en başta anlatılır ve sonra saçmalık olmaları değil başka suçları pasivize etmek için kullanılır.
15 Temmuz'un ne olduğu AKP iktidardan düşmeden ortaya çıkmayacak ama o zamana kadar Arkamıza geçenin haddi hesabı yok!
New amsterdam şuan hangi ülkedeyse o vardır.