bugün

o laikler bas bas bağırmış, o laikler ordudan hiç nedensiz hayatı karartılarak atılmış, iftirayla kahrolmuş, evinde öldürülmüş ama yine de o gece beylik tabancasını alarak darbecilere karşı durmuş insanlardır. nasıl bu kadar yavşak olabiliyorsunuz? senin bin türlü kuralı çiğneyip zorla getirdiğin adamlar darbeci dediklerin. gram beyin yok.
Meclis bombalansın diye 15 sene örgüt beslemekten iyidir.
başlık aratmaktan aciz bir yazarımsının troll başlığı.
prim vermeyin, yazmayın, sinirlerinize hakim olun.
vatan elden giderken g*tlerinin derdine düşen zavallı bireyciklerdir.
şeriatçılar demokrat, cumhuriyetçiler vatan haini oldu, ne 15 temmuzmuş arkadaş!
https://www.youtube.com/watch?v=CO2boPvMVWU
en azından laikçiler yerine, laikler yazılmış.
bu da bir gelişme.
Ne ATM si, darbe tiyatrosunu sabah kadar ibretle izledik. Darbeyi tiyatrosunu seyretmek, trajikomik oldu. Hele, saklandığı yerden konuşanların milleti sokağa dökmesi ve o kadar insanın ölümünden sorumlu olmamasından ne yazık ki olumsuz derecede etkilendik. Siz ?
görsel
Farkında olmadan savaş tatbikatı yapmış laiklerdir.

Ülkenin başına birşey gelirse bu adamlardan beklentimiz budur.
öncelikle hepsinin atm'ye koştuğunu nereden biliyorsunuz ?
2. si 15 temmuz'un başındakini laikler mi yaladı ?
http://www.youtube.com/watch?v=-dgvY3o0wMc
videoda; fetoş'u kötüleyen laik kamer genç var, bir de fetoş'u yalayan akpliler var.
şiddetle izleyiniz.
Fethullahla hiçbir zaman böylesine bir dostlukları olmadığı için haliyle korkmuş olabilirler.

görsel
Darbe girişimi oluyo dedim babama. Saat 10da darbe mi olur amk hangi malmış onu yapan dedi ve yarım saate uyudu. Hani laikler atmye koşuyormuş ya .
Ben bir laik olarak rakı içiyordum ve dışardaydım.bankamatiğe gitmedim.dürüstçe söylemem gerekirse:248 insanımızın katledildiğini duyunca çok üzüldüm.10 senedir yani 18 yaşımdan beri cemaatçilere söverim.bu yüzden bir çok defa sorun yaşadım çok çeşitli mecralarda.üniversitede ha keza hep istenmeyen adam oldum siyasi mevzularda.Düşünsenize muhafazakar bir yerde 7 yıl boyunca devrimciyim diye gezmek.ülkücü arkadaşlar sevmez, cemaatler sevmez, 6 ay okul uzatırsın.ben bu vatanı çok seviyorum ve her an canımı veririm.lakin; bizim yıllarca yapayalnız ve çulsuz kalmak hatta hedef olmak pahasına uyarmamıza rağmen bizlere hakaret ederek aynı yanlışa devam edilmişse tabi ki Sonuçtaki felakete bizden önce koşmak durumundasınız.bugünkü durumda birilerinin cumhuriyeti koruması gerekirse izleyip görün neler yapacağımızı.demokrasi nöbeti de tutmadım.ayrıca onurlu Türk subaylarımıza Ergenekon destanımızın adının da kalleşçe kullanıldığı tiyatroda yapılanları, fetöyle anlaşamayınca kahraman Türk ordusunun itibarına verilen zararı bana bin tane daha 15 Temmuz olsa unutturamaz.
Zamanında feto denen şeytana saxo çeken çomarlar.
Bazıları gibi Aile boyu fetö iliskileri olmadığı için korkmuşlardır.
15 temmuzdan sonra tutuklanan fetöcüler bile parasız kalmıyormuş baksanıza. Laiklerin sırtlarını yaslayacağı ak partili kayınbabaları yok.

görsel
15 temmuz gecesi meydanlara koşanlardan alçaktırlar.