bugün

(bkz: fetö nün meclisi bombalayıp ak saray a dokunmaması)

(bkz: türk silahlı kuvvetlerinin lağvedilmesi)
Onu bunu bilmem ama bir gerçek varsa Tankları alkışlayan kahpe chpli seçmenleride gördük. Müezzini darp eden kahpe chpli seçmenleride gördük.
feto ve erdoğanın ortaklaşa cumhuriyete yaptıkları darbe tiyatrosudur. evet.
31. Bu işin siyasi kanadı nerededir ? darbe yapılsaydı askeri düzenden sonra memleket hangi siyasi kişi ve kişilere bırakılacaktı?
32. hemen hemen tüm kurumlara sızmış olan fetö yüksek seçim kurulunda neden hiç duyulmamıştır ?
Kendisini güçlendirmek için, kendisine darbe yaptırtmıştır. (bkz: OHAL)
ha şunu bileydin...

ne demişler..

" türkün aklı ya kaçarken yada ...ıçarken başına gelirmiş "

vah aziz nesin vah..

toprağın bol olsun..

aminnn..
(img:#1257981)
Ben ikna oldum.
En çok üzüldüğüm , bu tiyatroyu gerçek gösterip vatanı tehlikede olduğu düşündürülüp gerçek kahramanların yani vatanı için canını ortaya koyanların ölmesidir. Tiyatrodaki kurbanlar. onların amacı vatanı kurtarmaktı. Nerden bilebilirlerdi ki. Sözde Darbenin başlaması ve bitmesi oldukça yapay bir şekilde gerçekleşti. erdoğanın ve gülenin kopan ittifakı sonrası birbirine olan nefreti arasında halk ezilmiştir. Tıpkı Dağdaki pkk ve diğer bölücü terör örgütünü bitiremeyip (!) Belki birkaç şehit yerine binlerce şehit vermemiz gibi.

Gülen'e göre darbe girişimi
" beklentileri karşılanmayan Erdoğan’ın intikamı "
http://www.diken.com.tr/g...llar-oncesinden-planladi/

Yani demem odur ki kimse kandırılmadı. Kandırılılanlar hep biz olduk. Gerçek devlet millet sevgisi halktadır. Çıkarları bitenin ayağı kaydırılır. Bu kadar. Hepsi o cemaat yurtlarının dershanelerin sınav sorularının yapılaşmanın farkındaydı. Ne zaman menfaat ilişkileri bitti ekranlarda feto ismiyle anıldı. Biz unutmadık doğacak çocuklarının ismini bile cemaatten alanları. Erdoğan ne kadar bağırsada insanlar yeterli nefreti edinmedi. Sonra ne oldu? Darbe nefret ve kahraman iktidar. Yazılacak çok şey var ama bu kadar entrikaya yorumsuz kalıyorsun. hoş konuşsanda fark eden birşey yok .bizim ülke üzerinde toprak parçası kadar bile söz hakkımız kalmayana dek akıllanmayacağız.
yan komşum havada uçaklar sorti yaparken balkonda bağırırken ağzından çıkan sözdü tiyatro.
meclis bombalandı ama üstten mi alttan mı bilemiyorum... üstten ise atan subay kimdir? kimse bilmiyor çünkü erişim yasağı var dosyalara...