(bkz: bunu 10 yere yapıştır sevdiğini rüyanda göreceksin)
facebook'un yalan olduğuna dair açıklamalarına rağmen halen pek çok cicişlerin biz üzülmeyelim diye öyle diyorlar kesin kapanıyor tepkirmelerine yol açan ve ağzımı açık bırakan salaklığın tavan yapma hali bu olsa gerek olduğum hayati detayıdır daha neler göreceğizdir acaba.
yalan haberdir. hayır insan en azından bi düşünür, madem adam sıkılmış, bırakmak istiyor. bu adam gerizekalı mı ki satmayıp da kapatsın.
gerçekleşmesi durumunda bazılarını derinden yaralayacak olan gelişmedir.

görsel
*
feyk ulan feyk.

lan olum manyak misiniz ya? zuckerberg gibi adam "cok zor oluyo" deyip facebook'u mu kapatir? ulan milyonlar, milyarlar götürüyor herif... benim gibi 30 tane adama ayda 100 bin dolar verir, biz zaten anasini belleriz bütün sistemin. zuckerberg efendi de yatar bütün gün. nedir yani? sirket sahibi olmak sirketin her isini yapmak anlamina mi geliyor?

yalan lan! kapanacaksa da baska bir derdi vardir bu ipnenin.
RiA Novosti`den edindiği habere göre, sosyal ağın resmi sitesinde şöyle yazıyor: "Biz bu siteyi kapatmayı düşünmüyoruz, daha yeni başladık."
Bu habere 12 bin yorum yazıldı, 70 bin ise "beğeniyorum" ("Like") diye oy verdi. Facebook Basın Servisi`nin haberine göre, bu rakam ağın tarihinde rekor kırdı.
Bu arada, geçen hafta "Weekly World News" sitesinde Mark Zuckerberg e dayanılarak Facebook' un 15 Mart 2011 tarihinden itibaren kapanması ile ilgili espri niteliği taşıyan duyuru yayınlandı.

kapanmıyor.
(bkz: altın yumurtlayan tavuk kesilmez)
yalandır, palavradır. hiç insan altın yumurtlayan tavuğu keser mi? demezler mi insana.
kapatmaz. satar.
kapatması için gerizekalı olması lazım; ki öyle biri değil zuc. dolayısıyla kesinlikle kapanmayacaktır. kapanması durumunda ise 68 milyon sahte facebook siteleri açılır lamerler tarafından.
fake olduğu düşünülen bir haberdir.
(bkz: sen palavere bırak)
Sürekli facebooktan gruplar geliyordu bunu listendeki herkesi davet et facebookun paralı olmasın gibi. Aynı şey msndede vardı. sürekli bir iddaa vardır msn paralı olucak kapatılacak gibi. büyük ihtimal iddaadır.
(bkz: sazan avi)
inanların salak olduğu önermedir.adam niye kapatsın ki gider yüzlerce milyar dolara satar.
15 mart benim için çok önemli bir tarih ve beni şaşırttı, kapatılması beni mutsuz etmez fakat doğru olmayan, sallama bir haber olduğu kesin gibi.
zuckerburg'n yemek yediği kaba pislemesi demektir. o kadar para kırıcaksın zor oluyor diye kapatacaksın. fazla saçma bi' iddiadır.
gerçekse başbakan' ın bile üzüleceği, feyk ise bu meğerse gerçekten de önemsediğimiz bir olay olduğunu ispat eden durum.
shaggy ölmüş deyin de inanalım bari.
öyle bi dükkanı kim kapatır allah aşkına??
- hıh küstüm sana hıh.
- tamam kız tamam gel otur yamacıma ne istiyorsan alacam sana
- araba
- tamam
- aaaaşşşkkııııımmm
inşallah diyorum da, olmayacak duadır. ayrıca, niye kapatıyorsun lan? satsana şirketi! google hemen satın alır mesela. boş temenniler bunlar. belki bir başka paralel evrende olabilir ama bu evrende olabilemez!
bir msn paralı olacakmış değil.
keşke kapansa ama bu kadar para akıtan bir musluğu kim kapatır kafayı yemedikten sonra.

(bkz: at yalanı sikeyim inananı)
bi benzerini açar birileri.ahanda yazıyorum buraya.

--spoiler--
yazdım.
--spoiler--
olması çok da mümkün olmayan bir olaydır kanımca, sonuçta adam kendine milyonlar kazandıran bir siteyi öyle çöpe atamaz. ayrıca facebook ve msn gibi çok kullanılan sosyalleşme araçları için sürekli çıkarılan vay efendim paralı olacak, virüs dolaşıyor doayalarınız silinecek gibi bir sürü safsatadan biri de olabilir, olması kuvvetle muhtemeldir.