bugün

Merhaba arkadaşlar,bizim gibi sağlıkçılar ya da uygulamalı eğitim gören okullarda okuyanlar uygulama eğitimi göremedi ne yazık ki bu derslerin eksikliği meslek hayatımızı etkileyecek sizce de her yerin açılıp üniversitelerin açılmaması garip değil mi? Spor salonları, oteller,AVM ler en önemlisi yaz okulu hakkımız da elimizden alindi. Online yaz okulu açılacakmış uygulamayı nasıl öğreneceğiz kimse çözmüyor küçük yerlerde yasayan arkadaşlarımız var maddi durumları yetersiz olan bunların eğitim hakkı elinden alınıyor.Nacizane kişisel görüşüm uygulamalı eğitim veren,stajı olan okulların açılması.
Gerçekten Eylül 'e kadar ne yapacaksınız 3 hafta diye geldik 6 ay kalmış olacağız .Üniversitelerin açılması bence en doğru karar olur.
şimdi ünüversiteliler düşünsün başarılar dilerim.
Yunanistan kısıtlamaları kaldırdı. Üniversiteleri açtı ölüm 163 biz eğitim yuvalarını kapattık.Para getirecek ne varsa açtık böyle mı korunacagiz virusten
Açılması diye başlık açıyorsunuz, bakıyorum öyle bir şey.

Açılması gerekliliği de, açılacağı iddiası de, açılsa pek güzel olmaz mı balım de ama böyle bir şey varmış gibi başlık açmak sizce de biraz Sibel Can şımarıklığı değil mi babako?

15 haziran üniversitelerin açılmamasıdır.
Sistemlerimiz çöküyor. Hiç bir sistem uygulamanın yerini tutmuyor ne yazık ki
Eylüle kadar kapalı kalmayı isteyenlere saygım sonsuz zaten haziranın ortasında stajımız oluyordu.
eylüle kadar açılmamalı zaten yaz ayına girdik.
Harika olaydır, sonunda tahsilat için özel yurt müdürlerine ulaşabileceğim.
Gençler asıl şimdi tehlikede,eşyalar okuduğumuz şehirdeki yurtta evde o yurtlar habersiz karantina yapılmış eşyalar çalındı mı bilinmiyor stajlarımız yandı gerçekten berbat online sistemler var özel üniversiteler hariç hiç biri hazır değildi üniversitelerin online derslerde kim ne öğrenebildi lütfen samimi olun
Sayın cumhurbaskanimiz akademik takvime devam dediği halde neden yök bu kararı aldı?
Cumhurbaşkanı akademik takvime devam dedi vakalar azaldı,bir tek biz mağdur oluyoruz
Açılmaması gerekir. Salak mısınız nesiniz anlamıyorum ki.
Herkesin interneti bilgisayarı yok arkadaşlar gariban ne yapsın?
akdeniz siktiri çekti, açmıyor bilginize.
Açılırsa eğitimde fırsat eşitliğinden söz edebiliriz gariban ne ödev ne sınav yapabiliyor.
Yök kesin kararını verdi açılmayacak dedi bundan geri dönüş olur mu?Bilenler yazabilir mı?
Erciyes üniversitesi uzaktan online yaz okulu kararı almış. Peki berbat ağ bağlantılarımız,kesilen internetimiz,olmayan bilgisayarlarımız ne olacak yaz okulu yüzyüze yapılmalıdır.
Normale dönüş için şart olandır. Evet.
Sınavların normal ortamda yapılması gerek, soytarı gibi sınav mı olur allasen ?
Bir evden canlı yayın yapılmadığı kaldı.
Bu dönem Okullar açılmaz boşuna ağlamayın arkadaşlar.
Siz de sıkılmadınız mı kamerayı açlardan,giden ağ bağlantısı yüzünden yanan sınavlardan onlarca ödev yapmaktan
Bı bu eksikti.

Baskınım ben bu hayatı çok sevdim baskınım tam hayalimdeki hayat, açmayın okulları ne olursunuuz.
her gün, her hafta değişen söylemlerden biridir.

önce 15 haziran'da uygulamalı ders açıklarının kapatılması için üniversitelerin açılacağı duyuruldu, bundan bir süre sonra yök başkanı bu döneme dair her şeyin uzaktan yapılacağına dair tweet attı. bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. ben bir tiyatro öğrencisiyim, sahne gibi şan gibi derslerimin uzaktan karşılanamayacağı aşikar. sistemin çarklarını döndürmek için alışveriş merkezlerini açıp, futbolu başlatıyorsanız, gerekli önlemler dahilinde uygulamalı derslerimin açığının kapatılmasını talep edebilirim. teşekkürler.
yök bu konuda online bir şekilde yapılcağına dair açıklama yapmıştı. hatta çoğu okul eğitimine online bir şekilde çeşitli ödev vb. yöntemlerle notlandırılacağını söyledi.