1. 1.
  kadıköy-gölet-sultanbeyli seferini yapan her daim pis kokan genelde özel halk otobüsü olan hattır. * *
  dipnot: ukdecinin notunu aynen yapıştırdım. adam gayet güzel açıklamış.
  3 ... garipbasci
 2. 2.
  iETT nin Kadıköy-Gölet-Sultanbeyli hattı.
  ... juansebastianveron
 3. 3.
  istanbulun en eski otobüslerinin kullanıldığı kadıköy-sultanbeyli hattı. kemal sunal ın şiki şiki baba otobüsünün aynıları kullanılmaktadır. topkapıda sergilense bayağı ilgi çekebilecek kıvamdadır otobüsleri.
  3 ... kedicik
 4. 4.
  kadıköy-gölet-sultanbeyli güzergahını, samandıra-ferhatpaşa-içerenköy ve ziverbey yolu (minübüs caddesi) üzerinden tamamlayan rezalet bir hat. bu anlamsız güzergahın sebebi vatandaşa hizmet değil elbette daha fazla yolcu...

  nerde kalmistik adlı yazarın mecburi bir sultanbeyli ziyareti sonrası bu hattın adının kadıköy-sultanbeyli değil, "kadıköy-karachi" olarak değiştirilmesi önerisi yol ve sosyo-ekonpmik vaziyetin açıklanması açısından son derece yerinde olmuştur. * *
  (bkz: 14s)
  -1 ... bilgehan
 5. 5.
  otobüse kadıköyden binersiniz ve gölet istikametine doğru seyahate başlarsınız.
  ülkemizdeki gelir adeletsizliği film şeridi gibi otobüsün camlarından izlenmektedir.
  2 ... tcourb
 6. 6.
  farklı ve yoğun koku karışımı arasında her daim tıkabasa dolu olan ve genelde yürüme hızında giden Kadıköy - Sultanbeyli - Gölet otobüsü. yolcular arasında sürekli bir sirkülasyon vardır. bir çok evli çift yolculuk sırasında tanışmışlar, evlenmişler ve çocukları kucaklarına almışlardır. köy- kent kavramını insanlara bastıra bastırada göstermesiylede meşurdur ayrıca.

  18Ü ve 18K da aynı fiziksel ortama sahip olsalarda; 14KS gibi dünya turu yapmadan sultanbeyliye varmaları açısından tercih edilebilirler. Neyseki ablam taşınmayı düşünüyor ve iyiden iyiye seyrekleşen ziyaretlerim bitecek. Geride kalanları Allah kurtarsın.
  ... madlens
 7. 7.
  sultanbeyli de yaşayan k*rtlerin bindiği ve bu yüzden pis kokan otobüs hattıdır.
  2 ... afsarturk