bugün

Anlam veremediğim kız davranışı.

Ispanyol paçayi moda yapan moda duayenleri kızların bu halini görseler eminim gözlerindeki yaşları ipek mendillere silerlerdi.

Iğrenç duruyor. Zaten 57 cm bacağın var. Onu giymişsin iğrenç oluyorsun. Bide sisko olanlar da giyiyor. Iğreniyorum görünce ya.
bence boy pos önemli olmadan direk kimsenin giymemesi gereken paÇa ispanyol paÇadır.
isterse hiçbir şey giymez. şu insanları rahat bırakın.
komik kız davranışıdır evladım madem boyun kısa fiziğine uygun giyin niye o ispanyol paçayı giyip boyunu iyice kısa göstermek için elinden geleni yapıyorsun?
aklıma hemen birilerini getirmiş başlıktır. şimdi bu başlığı görenler "hadi lan oradan, etrafında 147 cm boylu kız var ve ispanyol paça giyiyor öyle mi? hahahahahaah" diyebilir. hak veririm, ama gerek yazarı desteklemek gerekse de böyle kızların varlığının bitmesine vesile olmak amacıyla yazıyorum. gerçekten kötü görünüyorsunuz.
130 kilo olup tayt giyenlerle ayni durumdur bildigin balina bende o özgüvenden istiyorum.
Kısa olmaktan rahatsızlık duymuyorsa? Herkes sizin gibi kompleksli değil millet, anlayın artık. 1.20bile gösterse ne seviyorsa onu giyer insan. diğerleri ne der, boyumu kısa gösterdi acaba diye düşünmekten vaz geçip keyfinize bakın.
düdük necmi gibi olamk demektir.
Eger altina dolgu topuk giyip pantolon boyunu da uzun tutarsa bacak boyunu da uzatacagindan kizi oldugundan daha uzun gosterecek. O boyla zaten dar paca giymesi hatadir.
zagor'un arkadaşı çiko kadar komik görünmektir.
hayvanlara işkence etmenin bi başka yoludur. insanlığınızdan utanın lan. midilliye yapılır mı bu.