bugün

öküzün papyonlusudur efenim. incelik diye bir şey lugatında olmadığı gibi dünyanın en betonarme adamıdır da. ayıptır ya bayram harçlığı mı veriyorsun bre dallama.
iğrenç durum.hadi herşeyi anlarımda nie 20 tl onunla bi yemek yesen zaten 5 milyon açık veriyosun böyle durumda sevgiliye 5 milyon verip otutturacaksın .
o sevgiliyle kutladığı son sevgililer günü olması muhtemeldir.
ayrıca (bkz: yok artık)
seviştikten sonra yanıbaşına 50 tl bırakmak gibi bir durumdur. yani kendisi öyle algılar.
hiçbir şey almamasından iyidir. adam kalas ama düşünceli hiç değilse.*
14 şubatı vizite fiyatları ile karıştıran sevgilidir , hatta sevgili demeye bin şahit kişisidir . ayrıca böyle kişinin sevgilisi mi olur lan .
git bunla kendine bişey al diyen sevgilidir.
terkedilesi sevgilidir. sonraki 14 şubatı çıkartamaz.
hediye arama, bulma, begendirme derdi olmayan sevgilidir. ama para az onu kabul ediyorum.

ben 100tl yi veriyordum, ne odusun lafı ne de betonermesin lafı geliyordu. götü tavana vuruyordu iki dakkada.
olayı ucuza kapatmıştır.
(bkz: Allah bin beterinden saklasın!)
sevgilisinden ayrılmak isteyen kişidir aynı zamanda.
1 liralık hediye alsın ama bunu yapmasındır.
(bkz: öküz)
verdiği paranın miktarına göre hakkında yapılan yorumların değişeceği sevgilidir. başlıktaki 20 lirayı görüp küfür eden hanım kızlarımız 20 bin dolar için aynı şeyi düşünmezler bence.
Allah kurtarsın.
* - ne bu şimdi ?
+ hediye aşkım.
- nasıl hediye bu dalga mı geçiyorsun ?
+ ya ne alacağımı bilemedim al sen ne istersen alırsın. istersen bu parayla sinemaya gidebiliriz.**
- (bkz: hayvansın rıza)
-al 20 lira.
+bu mu yani verdiğin hediye.
-istersen iki 10 luk yaptırayım.
+sen hiç şimdi bozdurma bu parayı yeni sevgiline verirsin.
-dur ya ne oldu şimdi. 20 dolar vereyim beğenmediysen.
+siktir git lan.
yontulmamis odun tipinde bir insan türüdür.
jigololuk müessesesinin gereğini icra ediyordur.
çılgınlar gibi gülme sebebidir. *
aytek'tir. sevgilisinin istemediği bir şeyi alıp onun vebaline giremez, yapamaz bunu! *
Parayla bir kalbi satın alabileceğini sanan bir krodur.
-sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım.
+al şu 20 lirayı kendine bişeyler alırsın, ama sağa sola savurma idareli kullan.
-öpiyim abi.
10 tl para üstü verilerek dumurdan dumura koşturulabilir.
fazla cesur sevgilidir. *