bugün

yine yalnız girdik.
(bkz: 14 şubat flört ve zina günü)
depremlere sebep olacak gün.
her zamanki gibi yalnızız.* sağlık olsun. bu özel günde hayatında birileri olanlar da kıymetini bilsinler. herkes musmutlu olsun. zaten üç günlük dünya.
görsel
şu ana kadar yazılanlara bakılırsa çoğu yazar yalnız. sanki yalnızlık kötü bir şeymiş gibi tasvir ediyorlar.
bence yalnızlık üreticiliği tetikler. üreticilikten anladığınız şeye göre değişir tabi.
14 Şubat Sevgililer Günü, tarihte rahip Valentina zina eden gençleri savunduğu için devleti tarafından asılmıştır.O günden bugüne bu hıristiyan adet ve geneleklerini bizim gençliğimize kakalamışlardır.
Ey gençler!.
Bu sevgililer gününde, menfaatçı kapitalistleri israf ederek sevindirmeyin.Eğer, Allah katında sevap işlemek istiyorsanız bir fakir çocuğunu bulup onu giyindirip bir de onun eline harçlık vererek daha makbule geçecektir.Bizim böyle akıllı ve şuurlu gençlere ihtiyacımız var.Bu sevgililer gününü unutturmaya çalışınız.Kapitalist menfaatçıları sevindirmeyiniz.Bunlar hiçbir zaman garip gureba, fakir fukarayı sevmezler, onları giydirmezler, doyurmazlar.Hem sonra onları daha da zengin etmeye çalışmayın.Paranızı hayırlı işlere harcayın.Sevap işlemede birbirinizle yardım edin! Çocuklara ve kendi akranlarınıza iyi bir örnek olmaya çalışın ki esas mutluluk ondadır.Deneyin ve tecrübe edinin.
görsel
Sikmişim 14 şubatı.
Sene 2011. 14 şubat sevgililer günü mevlid kandiline denk gelmişti. Yani 3 x (tüm günahlar) şeklinde bir geceydi. O günden sonra diğer sevgililer günleri bana çok anlamsız gelmeye başladı.

Peki o gün bu kardeşiniz ne yaptı??? ;)))))))))))

Babasıyla yatsı namazına gitti.

Ne bekliyordunuz zındıklar?
Bu gençlikte hakikaten ruhi bir boşluk var.Bunu tatmin etmek için her yolu deniyorlar.14 Şubat Sevgililer Günü haram ve israfların işlendiği bir gündür.Yazık ediyorlar kendilerine...
Elif diye bir kıza;

Allah biliyor, tertemiz sevdim seni.
benim gibi sevgilisiz insanlarin akil sagligi icin disari cikmamasi gereken gun. elzem ihtiyaclariniz harici gezip tozmak icin disari cikmayin kaderdaslarim.
Gelsin çiçekler çikolatalar günüdür.
Gününüzü sikeyim amk aşk böcükleri.
Birileri yine ekmek yerken birileri açlıktan bir köşede kıvranacak.

Sevgi de bir yemektir, ülkede sevgi açlığı var. Herkes sevmeye, sevilmeye aç.
harcama yapılsın diye kapitalist düzenin uydurduğu bir gündür.
ulan lavuklar allah ne buyuruyor sizi bir dişi ve erkekten yarattık umulur ki korunursunuz.
Herkesin sevgililer günü kutlu olsun, mutluluklar dilerim, 5.senedir yalniz kutluyorum, icim biraz buruk.
14 şubat esnafı kalkındırma günü 10 liralık çiçegin 100 lira oldugu gün.
yüreğinde sevgi olan, özünde iyi herkese kutlu mutlu olsun bol çiçekli,çikolatalı ve her zaman daimi olacak sevgi dolu bir gün dilerim canlar..

e.isteyen kutlasın, isteyen kutlamasın, kimse birbirine karışmasın.
Çiftlerin daha çok seviştiği, partneri olmayanın da daha çok partner aradığı bir gündür gözümde. Boş dalga aq.
Çok komik bir gün. instagram vb. sosyal medyada yalnız kalan kimi hatun kişilerin hikayeler vb. aracılığı ile mesaj yollamaya başladığını gördüm hafta içinden itibaren. "Ayşe'nin sevgilisi var, benim neyim eksik, acilen çicek böcek alıp havamı atmalıyım ayol" diyen kızların tuzağına düşmeyin beyler. Bu günü de onurunuzla yalnız geçirin. Unutmayın, içinde bulunduğunuz durumun sebebi yine sizin arz-talep dengesini bozmanız, karar alırken hormonlarınıza yenilmeniz.
en son eski sevgilime helikopterden gül yağdırdım. tam anlamıyla harikaydı fakat kadın milleti değer bilmez gençler o yüzden hak edene hak ettiğini yapın.
Darısı bir dahakilere dediğim gün *
Sevilemeyenlere Allah’tan rahmet; eş, dost ve akrabalarına başsağlığı dilerim. Bedbahtlar Belediyesi’nden ilanen duyurulur. Din dan doonn!..