bugün

doğu ve güneydoğu'da (maalesef) fazlasıyla olan kızdır. ve (yine malesef) haberlere "şok!" diye yansımamaktadır.
cinselliği erken yaşta tanımış geleceğe dair umut vaadeden şimdilerin arzu nesnesi, geleceğin davetkar kadını.
bu olay herşeyden önce psikiatri bilimine ve yasalara aykırıdır suçtur.
kadar abaza bir toplumda kızın bunu yaşaması bir marifet ya da başarı değildir. canı isteyip de donunu indirdikten sonra birileri de gelir ne olmuş yani.

sıkıysa 14 yaşında erkek olsun da canı isteyip cinsel ilişki yaşasın yaşasın görelim. sünnet çocuğu muamelesi görür. bu ülkede erkeğe o kadar ihtiyaç yok.
(bkz: hz ayse)

edit: 9 eksi için teşekkürler, devamını da bekliyoruz. cevab veremedi durumuna düşünce imleç eksiye gidiyor sanırım.
edit2: eksi rekoruna doğru gidiyor bu entry, hoş...
"allah kızlara güvenseydi zar koymazdı" gibi yorumlar içeren haberdir.*
bize ne yaa kizidir.
(bkz: sözlükten tiksinilen anlar)
(bkz: yuh)
14 yaşındaki çocuk diyelim biz ona. çocuk evet. eğer imam nikahıyla evlendirilseydi kimse yuh muh demeyecekti sanırım. savunanı bile çıkardı aksine. etiketlemeden önce bu kızın hangi koşullarda, hangi çevrede ve hangi ailede yetiştiğini falan sorgulamak lazım. herkes sizin gibi şanslı doğmuyor.
bize ne falan değil, orospu falan hiç değil. benim için sahip çıkılması ve eğitilmesi gereken bir çocuktur. on dört yaşında cinsel deneyim yaşayan erkek de sorgulanmalı mesela. bunlara kız/erkek diye bakmaktan ziyade çocuk/insan olarak bakmayı öğrendiğimizde ve herkesin bizler gibi bir hayat yaşamadığını idrak ettiğimizde daha mantıklı ve iyi bireyler olacağız.
yazsam mı yazmasam mı diyorum ama Yalçın küçük ve daha birçok kişi tvlerde devamlı dem vuruyor ki bir şey olduğu da yok o yüzden kimi AKPli modlar tarafından uçurulma tehlikesi olmasına rağmen yazıyorum.

Abdullah gül eşiyle 14-15 yaşlarındayken evlenmiştir.

yani 30 yaşında bir üniversite görevlisiyle evlenen 14-15 yaşlarındaki kızdır.

eksi üzerine ek: Abdullah gül 14-15 yaşındaki kızı almış ama dokunmamıştır, ben yanlış anlamışım 18 yaşına kadar olgunlaşmasını beklemiştir. Aslında büyük aşk evliliği yapmışlar zaten 14-15 yaşındaki kız da Arap törelerine göre aklı başında,hayati kararları verebilecek aklı selimlikte olduğu için bir sorun yoktur. Özür diliyorum bütün arapçı alemden, hakları üzerimde kalmasın.neme lazım bunun öbür dünyası da var.
(bkz: gorucu usulu evlenmek)
hayata erken atılmışdır ve kız değildir.
terbiyesizdir, ahlaksızdır, iki kere taşlanması üstüne bir de asılması yetmedi son olarak da yakılması gerekir. ancak bunlar yapılırsa bu cadının ruhu şeytandan kurtarılır, bu kızla yatmak zorunda kalan garibim erkeklerde bir teselli bulur.
yaşının yarısı kadar bir kızla beraber olan sübyancıları çok sevindirmiştir.
niye kimse bu sapığı (olaydaki asıl tepki gösterilmesi gereken şeyi) dikkate almamış, anlamadım. çok mu normal geliyor acaba?

bu kız 14 yaşında, reşit değil. daha çocuk. istediği kadar "ben istedim" desin, tecavüz edilmiş sayılır. peki bu kızla beraber olmayı vicdanına yedirebilen, 30'luk sapıklara ne demeli? bu kız istediği kadar kendi rızasıyla seks yapmak istesin; ruh hali birazcık normal olan biri bunu asla kabul edemez.

ama ülkemizde 13, 14'lük kızlara tecavüz etmek trenddir maalesef. sapıklarımız bol maşallah.
huseyin uzmez duzere rastlamış kızdır.
kızın nerde yaşadığı çok önemlidir batıda yaşıyorsa çağdaş diye adlandırılması yüksek muhtemeldir doğuda yaşıyorsa olayın boyutları sınırları aşıp akp'ye kadar gider.
avrupa ve amerika da bolca bulunan kız tipidir.
hayır efendim asılmalı kesilmeli tarzında hükümleri hak etmeyen kızdır. 14 yaşında birisinden akıl mı beklenir. asıl suç o kızın bu yola girmesinde yardım edenlerdedir. nefsine hakim olamayan üç dört tane serseri yüzünden kızımız bu yola düşmüştür. nede meraklıyız toplum olarak birilerini suçlayıp , kendimize hiç bakmamaya. boşversenize o kızın vebali hepimizin üstünde. özellikle de şu anda onu suçlayanlar; kardeşinizin başına böyle bir şey gelse ama o lavukları bulup günlerini gösterirdiniz değil mi?..
maalesef çocukluğunu veya ergenliğin ilk yıllarını doyasıya yaşayamayan, bu dönemleri atlayıp direk yetişkinliğe adım atan ve bu yüzden de hayatı boyunca sorunlar yaşaması muhtemel kızdır.

yoksa kim kimle sevişmiş, bizi alakadar etmezdir.
çocuk cinselliğinin olumsuz etkilerini ömrü boyunca yaşayacak olan kızdır...
arkadaşları ve televizyon programları sayesinde bunu yapmış kızdır.
sezen aksunun müthiş sözlere sahip şarkısını anımsatan hadisedir.

(bkz: ünzile)
ünzile insan dölü
on kardeş beşi ölü
büyüdükçe unufak
ve gelir de görücü

inci gibi dişi
görücü bilir işi
söğüdüm ağlar gider
olur hatun kişi

varmadan sekizine
ergin oldu ünzile
hem çocuk,hem de kadın
on ikisinde ana
bir gül gibi al ve narin
bir su gibi saydam ve sakin
susar kadın ünzile

yağmuru kim döküyor
ünzile kaç koyun ediyor
dayaktan uslanalı hiçbir şey sormuyor
yağmuru kim döküyor
ünzile kaç koyun ediyor
dayaktan uslanalı hiçbir şey sormuyor

korkar durur gitmez
köyün en son çitine
inanır o sınırda dünyanın bittiğine
ünzile insan dölü
bilinmezlere gebe
sırların mihletini yüklenipte beline

varmadan sekizine
ergin oldu ünzile
hem çocuk hem de kadın
onikisinde ana
bir gül gibi al ve narin
bir su gibi saydam ve sakin
susar kadın ünzile

yağmuru kim döküyor
ünzile kaç koyun ediyor
dayaktan uslanalı hiç birşey sormuyor
yağmuru kim döküyor
ünzile kaç koyun ediyor
dayaktan uslanalı hiç birşey sormuyor.
artık namusluyum kelimesini sözlüğünden çıkarması gereken kızdır. çünkü hem bilinçsizlik örneğidir hem de üstüne kendi rızası ile gerçekleşmiştir.

(bkz: allah arttırsın yavrum)
avrupa da tam tersi ;

(bkz: 14 yaşında cinsel ilişki yaşamayan kız)
başlığı rağbet görüyor.

(bkz: converceliler)
12 yaşında evlendirilip "ben 14 yaşımda bekardım da evde kaldı diyorlardı." sözleriyle avutulmaya çalışılan kızlardır. daha çocuktur. ne işi olsundur ki cinsellikle.