bugün

istanbul taksim de gerçekleşecek zirvedir. mekan ileride belirlenec ek olup tarafımızdan ilan edilecektir. organizatörlüğünü satanist kesen psikopat kedi ve ben deniz yapmaktayım. katılımlarınızla bahtiyar oluruz efenim.

o değil de ramzan gelmeden son yapmak lazım...

edit:
--spoiler--
ıspanak barKATiP MUSTAFA ÇELEBi MH TEL SK NO.13 / BEYOĞLU
--spoiler--

mekanımız belli oldu gençler . hadi bakalım.
büyük ihtimal patlayacak zirvedir.
(bkz: 40 yıllık şarapçıyım böyle zirve görmedim)

edit: zirvenin ismi değişmiş ya lan.
"yaşınız taş çatlasa 20-30 yaş arasındadır, neyin 40 yıllık zirvesi" amk diye sorduğum zirvedir.
print screeni aldım. bakalım entry sildirecek mi bazılarına.

dehşet katılım olacak zirvedir...

edit: bazı ibnelerin gücüne gitti anlaşılan...
katılımın çığ gibi büyüdüğü zirve.

hadi gençler !!!
duruma göre +1'imle katılabilirim.
evimde cm 00-01 oynayarak katılacağım zirve. *
+3le gelirim.

edit: Bira içemiyor muyuz?
+5 e kadar gelinebilecek zirve...
+2 ile gelebilirim.
alkolun her türlüsü içilir de rakı içemeyen hapını alıp gelsin...
14 temmuz 1972 den sonra şarap içmeye başlayanların kabul edilmeyeceği zirvedir. atlamayın öyle hemen.

edit: başlık nasıl değişmiş, nasıl değişmiş lan. ayıp. neyse başlığın orijanli

14 temmuz 2012 kırk yıllık şarapçılar zirvesiydi.
mekan ayrıntıları bugun belirtilecek zirvedir. takibe devam edin...
KATiP MUSTAFA ÇELEBi MH TEL SK NO.13 / BEYOĞLU

mekan belli olmuştur değerli katılımcılar. adres detaylari ve iletişim bilgielri ortama eklenecektir.
(bkz: 14 nisan biz sarhoş değiliz deprem oluyor zirvesi)
katılıp baş köşeyi kapmayı düşündüğüm zirve. eskiyim ulan ben.
fikir mühendsi fikri gelirse zemzem suyuyla gelip onu ıslatacağız. ardından kremalarımızla abdestini tamamlayacağız.
olduğunda ayakları kıçına vura vura kaçacak olan kişilerin tanrım keşke sarhoş olsaydım da bu olmsaydı diyecekleri zirvedir.
ironiye aşina olmayanların göbek bağını kesen ebeyi okutan fizik hocasının .... daa katılacağı zirvedir.
ironiden anladıkları milletin acılarını pis emellerine alet etmek olan süper zekalıların katılacağı zirvedir. arkadaş iyi ki bu ironi kelimesi icat oldu. önüne gelen bahane bulamayınca arkasına saklanıyor bu lafın. beş yaşında abisinin arkasından nanik çeken veletler gibi. helal la. evet.
fikir mühendisi ol*up da fikirlere saygısı olmayan yazarların katılamaycağı zirvedir.

(bkz: sen gelme lan ayı)
sevdiceğimin neden organizatörlerinden biri olduğunu anlamadığım zirve. gitmeyeceğim zirve. ama sevgilimin gitmek zorunda olduğu zirve. cumartesimizi bizden alan zirve. olmaması gereken zirve. hıh.
başlamasına saatler kalan zirve...

hazırlıklar tamam.
başlamasına 2 saatten az kalan zirvedir. katılın anam gelin makara görün. için, için, için.