bugün

hayatı felç etmiştir.

kimse söylemeden ben söyleyim.

(bkz: amerika nın oyunu bunlar)
babaeski gerilim hattı ve istanbul gerilim hattında oluşan sorunlardan dolayı kesilmiştir diye açıklama yapılmaktadır.

en kısa sürede gelecek(miş).
kesinti ile dünyanın en büyük köyünün istanbul olduğu tekrar tescillenmiştir.
hafız efendi ve yancısı şakacı egemen'in ilçemize teşrif etmesi nedeniyle kadıköy'de herkeslerden önce sona ermiş kesinti. hatta kesinti nedeni şakacı bakanımızın bir şakası bile olabilir.
bedaş ile konuştum. haberler iyi. kademe kademe gelmeye başlamış elektirik. şaka ulan ne bedaşı ekşi sözlük haber ajansı kursa lider olur ülkede.
hayAldi gercek oldu.
fatih'te bir buçuk saate yakın süredir devam eden kesintidir.

(bkz: kar yağdı böyle oldu)
bedaş'ın sitesinin çökmesiyle tescillenmiş kesintidir.
bedaş en geç 18.00 da gelecek elektrikler diyor.

en geç ne lan. 3 saat var amına koyayım. yuh.

dur ben kandili yakayım.
tüm istanbul'u etkileyen elektrik kesintisidir. bir kezda notebook şarjına sövdürmüştür.
edirne ve kocaeli'de de gerçekleştiği söylenen kesintidir.

aldığım habere göre ümraniye'de gelmiş, parça parça veriyorlar. ama avrupa yakası'nda herhangi bir değişiklik yok.
beşiktaş ve mecidiyeköy'de geldiğine dair söylentiler var. istanbul metrosu 5.30 dan önce çalışmazsa galatasaray taraftarı bedaş'ı yıkar.
1 saati askin suredir buyukcekmecede de hakim olan kesinti..sabahin korunde yariyil tatili icin bursadan istanbula gelmemden birkac saat sonra tum istanbul tas devrine dondu,ne ayak varmis bende dedirten durum..
(bkz: chp döneminde bir zamanlar ıstanbul)
mecidiyeköyde bir saatlik kesintiden sonra yeniden gelmiştir.
Başta istanbul olmak üzere neredeyse bütün Marmara bölgesi elektrik kesintisi nedeniyle keşmekeş içinde kalır, bütün metro ve tramvay seferleri dururken, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Marmaray projesini anlatmakla meşgul!

Marmara elektrik kesintisiyle boğuşurken ve metro seferleri durmuşken, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Twitter hesabından şunları yazdı. Yorumsuz aktarıyoruz:

"1860 yılında hayali kurulan, taslağı hazırlanan bir projeyi, 150 yıllık bir hayali, nihayet rayların döşenmesi aşamasına kadar getirdik. Marmaray, bir Türkiye projesidir, Avrupa ile Asya'yı birbirine bağlayan birleştiren kıtalar arası bir projedir, Marmaray dünya projesidir."

(soL.org.tr)
an itibarı ile istanbul genelinde düzelen kesintidir.
istanbul'a kar yağması için bilerek yapıldığını düşünülen kesinti. an itibariyle doğalgaz yok ve elektrik sinyallerinin yaptığı sıcaklıkta olmayınca istanbul'a kar yağmaya başladı.

kaynak: babam.
izmir'de hissedilmeyen kesintidir.

poff.
elime kahve mi alıp kulaklığımı takıp fools garden-lemon tree ve eagle eye cherry- save tonight dinlerken pencereden kar yağışını seyretmeme sebebiyet veren kesintidir.
kocaeli/derince'de de saat 13.25-15.25 arası 2 saat olarak gerçekleşmiş kesintidir.
trakyanın büyük bir kesminde yaşanan kesintidir , şaşırtmamıştır zira ne zaman iki damla kar düşse yaşanan hadisedir .

sanırım mevzu bu şekilde ceryan ediyor .

- kar düştü mü ?
+ evet
- kesin am..k elektiriği .
istinye'den arkadaşım aradı sabahtan beri yokmuş elektrik beylükdüzü tarafından jeneretörle bağlanıyorum. ama galiba burada da yok.
fındızade de bitmiş olan kesintidir. iyi oldu ders çalıştım biraz.
yıl olmuş 2012 hala alt yapı sorunları nedeniyle yaşanan durumdur.