bugün

amerika'da çekilmiş fotoğraftır.

Orospu nedir kimdir, orospu çocuğu kimdir, nasıl olunur adlı sanatsal çalışma;

görsel
Bunlar buraya takılıyor mudur acaba lan.
Kadın bu başlığı görse Dava açabilir yalnız.
Yalnız eylem hanım sukuvat yapiyo sanırsam zira popiskosu gayet heybetli duruyo. Y o r u l d u m???!!!
Para var huzur var.

Muz cumhuriyetinde çarpıp kaçabiliyorsun paran varsa.
abd de çok delikanlı türkler yaşıyor. siz kafanızı yormayın orada o camiada barındırmazlar bunları.
kadın dava açarsa, suçlanan yazarlar amerika'ya kaçsın..
O karı gün yüzü görürse dava açar. Hem suçlu kaçırıyor hem vefat eden arkadaşın telefonunu alıp yardım almasını engelliyor.
Eğer Mısır ile diplomatik ilişkilerimiz kuvvetli olsaydı, ikisi de deport edilirdi. ülkenin dış politikada itibarı azalınca suç işleyenler de ülkeden ülkeye geçmeyi başardı. şimdi asıl mesele bunun eski kocasına, estetik operasyonu için gedecek salaklar olacaktır.
insanlar neden her konunun bu kadar içinde anlamıyorum. Üstelik sadece içinde olmak da yetmiyor. Bir bakmışsın savcı, hakim herşey olmuşlar. Biraz da insan olup insan kalmayı deneseniz nasıl olurdu acaba?
Adalet yerini elbette bulacaktir ve suçlu her şekilde suçunun cezasını çekecektir. Fakat bu konunun irdelenmesi işi sıradan benim gibi insanların değil adli mercilerin işi .
Bir de üslup tabi önemli . Ne anlatacağından çok nasıl anlattığına bakarım insanların. Senin de lisanın ile konuşmak gerekirse bok gibi ifade etmişsin kendini ergen kardeşim.