bugün

mardin'de büyük bir orospu çocukluğuna imza atmış insan müsvetteleridir.

akibetleri belli olmuştur. ülkemdeki adalete koyayım başka bir söz söyleyemiyorum.

--spoiler--
iyi hal indirimi de uygulanan sanıklar 20 ayla 6 yıl arasında değişen hapis cezası aldı.
--spoiler--

http://www.ntvmsnbc.com/id/25286059/
Organları koparılası insanlar. Gerçi insan demeye bin şahit ister.
liseliler çocuk muamelesi görürken bu 13 yaşındaki kız çocuğunun her şeyin farkında olduğuna nasıl kanaat getirdiler anlamadım.
ama bu 28 kişininde orospu çocukluğunda nirvanaya ermiş oldukları gerçeklerini değiştirmez. sikleri koparılıp götlerine sokulsa gene yetmez.
kim okur boyle bir haberi?
kim, nasil okur?
kim, nasil okur, nasil yorum yapar? ne der? ne hisseder? kime kufreder, kime isyan eder?
elimizdeki tek sey bu yazida bulunan soru isaretleri. allah belasini versin hepsinin.
monitöre kusasım geldi ya. o... çocukları.
öyle bir devirde yaşıyoruz ki 10 yaşındaki çocuk ta biliyor artık neyin ne olduğunu. şimdi o çocuğa tecavüz ediliyorsa başına ne geldiğinin farkında diye fazla kötü bir hareket olmayacak mı?

o zaman ben böyle hukuk devletinin böyle adaletin taaa ........ koysam farkında olmayacak mı?
şimdi ben bunlara orospu çocuğu diyicem, sonra mod'lar entry'i silecek sonra ben modla'ra neyse.... *
insanlıktan utandığımız anlardır.
28000 kişinin üzerlerine salınası anasız bacısız yaratıklardır.
bu süreçte "hepsinin farkındaydı" denilen kız çocuğu mu hayvanlaştırılmaktadır, "hepsinin farkındaydı" nitelemesini yapan hukuk sisteminin piyonları mı hayvandır, ya da hayvanlarımız bizim olsun 28 kişiyle birlikte tavana malum yerlerinden asılıp tecavüz edilmesi gereken hukuk yavşakları tam olarak kimlerdir merak konusudur.
28 yaşındaki kadına tecavüz eden 13 kişiden tek farkı yaştır.
sapıklığın "e o daha kabul edilebilir" "bak en azından kadınmış lan" gibi yorumlandırılmasından daha saçma birşey yoktur.
hepsi yakılmalıdır.
neden kadının adının olmadığını gösteren vahşeti güle oyna gerçekleştiren, kendileri gibi sapık bir zihniyetin ürünü sistemin yargılamaması sonucu kısa zamanda insanlık dışı tecavüzlerine devam edecek, hayatları karartmayı kendilerine hak görecek dahası geleceğin sapıkları tarafından örnek alınacak, bugünün insanları ve yarının insan olacakları için her daim insanca yaşama hakkı temelinde karşı durulacak, mücadele edilecek, sapkın aşağılık kompleksli insanlık dışı hakim zihniyetin uzay boşluğuna gönderilecek parçalarıdır.
son dönemlerde yaşlı adamlar ile liseli kızların ilişkisini normalmiş gibi gösteren dizilerin katkı sağladığı olaylar zinciridir.
şerefsizlik,haysiyetsizlik in adalet out.
allah belanızı versin.
nasıl orospu çocuğu olunur sorusuna cevap niteliğindeki 28'dir. ben onlara 28 diyorum, çünkü kişi kavramım bu tip yaratıkları kapsamıyor.
böyle yargının içine edeyim ben! hrant'ı öldüren 18 yaşındaki adamın kafası ermiyordu öldüremezdi o yüzden herkes hrant oldu! erdal eren'de baya bi büyüktü zaten bizde ona büyü şarkısını söyledik ve dahası... insanları zorla ölüme gönderen benim ülkem. sen türkiyesin büyük düşün diyen zihniyet şimdi nerdesin? 13 yaşında bir kız çocuğu...
kişi insanlar için kullanılan bir sözcüktür, böyle bir şerefsizliği yapanlar insan olamaz!
(bkz: götlerine kızgın şiş sokulası kişiler)
kıza yapılanları mahkeme heyetine yapıldıktan sonra yargılanırsa ozaman adalet yerini bulur .
kişi değildirler. kesip ağızlarına tıkmak gerekir ve hizbandut gibi bir herif tarafından hepsine tecavüz ettirilmesi çok yerinde olacaktır.
alacaksın böyle orospu çocuklarını her birini 5 er zencinin arasına salacaksın olup bitecek.

sado mazo
insan mı? Ne insanı... Onlar hayvan bile değiller. iğrenç yaratıklar.
tecavüz edilen çocuğun "cinsel istismara razı olduğu gerçeği"ne hükmeden hakimlerden daha namussuz ve onursuz olmayan şerefsizlerdir.
(#13553278)
analarını rızaları olana kadar sikmek istediğim orospu çocuklarıdır. böyle yozlaşmış bir ülkenin yozlaşmış yargı unsurlarıyla kendilerine yer bulmuş şerefsiz evlatlarıdır. sizin soyunuzu sopunuzu sikeyim. bu entry de silinirse helal olsun diyorum.